| Printing process | Laser beam scanning, electro-photographic printing |
| Printer language: standard | PCL5c, PCL6, PostScript® 3™ |
| Print resolution | 2,400 x 600 dpi |
| Font - Standard: | PCL,80 fonts, PS3,80 fonts |
| Network interface: standard | Ethernet 10 base-T/100 base-TX, Wireless LAN (IEEE 802.11 a/b/g/n), USB 2.0 |
| Mobile printing capability | Apple AirPrint, Mopria® |
| Windows® environments | Windows® 8.1, Windows® 10, Windows® Server 2012, Windows® Server 2012R2, Windows® Server 2016, Windows® Server 2019 |
| Mac OS environments | Macintosh OS X v10.10 - v11 |
| Other supported environments | Linux environment |
| Recommended paper size | A4, A5, A6, B4, B5 |
| Paper input: standard | 250 sheets |
| Paper input: bypass | 1 sheets |
| Paper input: maximum | 751 sheets |
| Paper output: standard | 150 sheets |
| Paper weight - Trays: | 60 - 163 g̸ m² |
| Paper weight - Optional tray(s): | 60 - 105 g̸ m² |
| Paper weight - Bypass: | 60 - 163 g̸ m² |
| Paper weight - Duplex: | 60 - 90 g̸ m² |
| Power consumption: operation | B&W: 412 W, Full colour: 450 W |
| TEC* | 0.3 kWh⁄week |
| Configuration | Desktop |
| Technology | Laser |
| Warm-up time | 20 seconds |
| First output speed: B/W | 9.4 seconds |
| First output speed: full colour | 9.8 seconds |
| Continuous output speed | 25 ppm |
| Memory: standard | 256 MB |
| Memory: maximum | 256 MB |
| Duty cycle | 65,000 |
| Duplex | Yes |
| Weight | 25 kg |
| Dimensions: W x D x H | 400 x 450 x 334 mm |
| Power source | 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Принтери".
Виж още Принтери Ricoh
Виж всички Принтери в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 21 до 30 стр./мин. |
| Разделителна способност на печат: | 2400x600 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
96.99 €
/189.70 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
370.94 €
/725.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
849.99 €
/1662.44 лв
-
260.47 €
/509.43 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
321.01 €
/627.83 лв
-
321.99 €
/629.76 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
219.44 €
/429.18 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
240.99 €
/471.34 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
248.99 €
/486.98 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
177.94 €
/348.02 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
265.97 €
/520.19 лв
-
95.03 €
/185.86 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
549.59 €
/1074.90 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
22.92 €
/44.84 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
169.99 €
/332.47 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
371.99 €
/727.55 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
222.39 €
/434.96 лв
-
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 €
Лазерен принтер Xerox Phaser 3020, монохромен, 600x600dpi, 20стр/мин, 128MB, Wi-Fi, USB, A484.99 €
/166.23 лв
Лазерен принтер Brother HL-1112E, монохромен, 2400x600dpi, 20стр/мин, USB 2.0, A4, 2+1 г.88.99 €
/174.05 лв
Лазерен принтер Brother HL-1110E, монохромен, 600x600dpi, 20стр/мин, USB2.0, A4, 2+1 г.97.24 €
/190.19 лв





























































