Лазерният измерител Ermenrich Reel PLUS GK40 се използва за решаване на много строителни, ремонтни, инженерни и битови задачи. Той Ви предоставя възможност за извършване на точни измервания в рамките на 40 метра и изчисление на обем и площ. За измерване при трудни условия, когато е невъзможно правилното разполагане на измервателния уред, има функция с използване на Питагоровата теорема, при която се използват индиректни измервания и същата помага за изчисляване на разстоянието до желаната точка. Уредът има също и нивелир с мехурче, който може да се използва за прецизен монтаж на измервателния уред, както и като самостоятелен инструмент.
На екрана се показват 3 реда с данни, а резултатите могат да се получат в метри, футове или инчове. Предишните измервания се съхраняват в памет, която е достатъчна за 20 групи. Захранване: Батерии с размер ААА; комплектът е достатъчен за 5000 измервания. Функцията за автоматично изключване помага за пестене на енергията на батериите. Индикаторът за заряда на батериите ще Ви информира кога е необходимо да смените батериите.
Основни характеристики:
- Измерване разстояние, площ, обем; функция с използване на Питагоровата теорема
- Измервателен диапазон от 0,05 до 40 метра
- Хоризонтален нивелир с мехурче
- Памет за 20 групи измервания
- Автоматично изключване; индикатор за изтощена батерия
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555018737 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 16x10x4 cm |
| Транспортно тегло | 0.155 kg |
| Тип | лазерен |
| Измерване на единично разстояние | yes |
| Режим на сканиране | yes |
| Измервателен диапазон | 0,05–40 m |
| Мерни единици (дължина) | ft, in, m |
| Точност на измерването | ±2 mm |
| Цвят на лазерния лъч | червен |
| Цвят на лазерния лъч | червен |
| Лазерен целеуказател | 620–690 nm, <1 mW, клас 1 |
| Измерване на площ | yes |
| Мерни единици (площ) | m2, sq. ft., sq. in. |
| Измерване на обем | yes |
| Мерни единици (обем) | m3, cu ft, cu in |
| Функция с използване на Питагоровата теорема | yes |
| Събиране и изваждане | yes |
| Референтна точка | задна/предна (горна/долна) |
| Нивелир с мехурче | 1 хоризонтален |
| Индикатор на зумера | yes |
| Автоматично изключване на лазерния лъч/уреда | 30/180 секунди |
| Брой на показваните на екрана редове | 3 |
| Хронологичен запис | 20 групи |
| Захранване | 2 AAA батерии (не са включени) |
| Работа с един комплект батерии | > 5000 измервания |
| Индикатор за състояние „изтощена батерия“ | yes |
| Диапазон на работната температура,°C | 0...+40 |
| Потребителско ниво | направи си сам |
| Приложение | общи цели |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
78.99 €
/154.49 лв
-
6.22 €
/12.17 лв
-
31.80 €
/62.20 лв
-
7.09 €
/13.87 лв
9.71 € -
13.03 €
/25.48 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
83.54 €
/163.40 лв
-
79.00 €
/154.50 лв
-
25.00 €
/48.90 лв
-
14.39 €
/28.14 лв
-
7.02 €
/13.73 лв
-
53.62 €
/104.88 лв
-
19.52 €
/38.18 лв
-
112.47 €
/219.97 лв
-
22.15 €
/43.32 лв
-
20.92 €
/40.92 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
24.99 €
/48.88 лв
-
12.57 €
/24.59 лв
-
8.47 €
/16.57 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
154.20 €
/301.59 лв
-
197.02 €
/385.33 лв
-
196.26 €
/383.84 лв
-
9.35 €
/18.29 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
65.63 €
/128.37 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
48.27 €
/94.41 лв
-
6.50 €
/12.71 лв
7.68 € -
98.98 €
/193.59 лв
-
12.20 €
/23.87 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
72.32 €
/141.45 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
19.89 €
/38.90 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
13.99 €
/27.36 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
30.20 €
/59.07 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
28.01 €
/54.79 лв
30.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
23.99 €
/46.92 лв
26.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
38.74 €
/75.76 лв
59.89 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
635.80 €
/1243.53 лв
660.68 € -
239.99 €
/469.38 лв
284.99 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
71.05 €
/138.96 лв
76.10 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
163.99 €
/320.74 лв
168.99 € -
7.09 €
/13.87 лв
9.71 € -
14.98 €
/29.29 лв
16.18 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
17.56 €
/34.35 лв
18.99 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
7.27 €
/14.22 лв
7.70 € -
208.99 €
/408.75 лв
239.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
284.14 €
/555.72 лв
328.35 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
154.99 €
/303.13 лв
165.54 € -
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
23.88 €
/46.71 лв
26.86 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 €





















































































































