Lenovo Yoga Pro 9 16IAH10
83L0000PBM
Tidal Teal
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
16"(40.64cm) 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, DisplayHDR™ True Black 1000, X-Rite®, PureSight Pro
NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7
5.0MP + IR with E-shutter
Intel Core™ Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB
Integrated Intel® AI Boost, up to 13 TOPS
64GB Soldered LPDDR5x-8400, not upgradable
2TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 5.4
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x SD card reader
1x Power connector
Backlit, Bulgarian
Windows 11 Home
84Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Rapid Charge Express (get 3 hours of runtime with a 15-minute charge)
Local video (1080p) playback@150nits: 5.5 hr
36.27 x 25.36 x 1.79 cm
1.92 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 255H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 64 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | до 5 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Син |
| Тегло: | 1.92 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.27 x 25.36 x 1.79 cm |
| Модел: | Lenovo Yoga |
|---|---|
| Серия: | Lenovo Yoga Pro 9 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2063.45 €
/4035.75 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4723.92 €
/9239.18 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
912.94 €
/1785.56 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1128.99 €
/2208.11 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1378.60 €
/2696.30 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв
Лаптоп Asus ROG Strix G17 G713RS-LL008W (90NR0BA4-M000A0)(сив), осемядрен AMD Ryzen 9 6900HX 3.3/4.9GHz, 17.3" (43.94 cm) WQHD IPS Anti-Glare Display & GF RTX 3080 8GB, (HDMI), 32GB DDR4, 1TB SSD, 2x USB Type-C, Windows 11 Home2785.66 €
/5448.27 лв
Лаптоп HP ZBook Fury 16 G1i(98L35ET)(сребрист), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 255HX 1.8/5.2GHz, 16"(40.64cm) WQXGA IPS Display & RTX PRO 1000 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2807.64 €
/5491.27 лв
Лаптоп HP ZBook Fury 18 G1i(98M02ET)(сребрист), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 255HX 1.8/5.2GHz, 18"(45.7cm) WQXGA IPS Display & RTX PRO 1000 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2807.64 €
/5491.27 лв
































































































































