![]() |
Мощна производителност С мобилните процесори AMD Ryzen™ PRO 5000 Series, огромно място за съхранение и системна памет, този универсален лаптоп ThinkPad L13 Yoga Gen 3 е достатъчно мощен, за да се справи с всички натоварвания с лекота. Освен това с Dolby Voice® AI шумопотискане и FHD камера, видеоразговорите ще бъдат ясни и отчетливи. |
|
Подобрено потребителско изживяване Потопете се в обширното и завладяващо зрително изживяване на L13 Yoga Gen 3, включващ вградена AMD Radeon™ графика и съотношение на страните 16:10 при висока разделителна способност. Създаден с гъвкав дизайн, за да пасне на всеки стил на работа. С включения активен стилус (Active Pen) подписвайте документи, водете си бележки, скицирайте и др. |
![]() |
![]() |
Безгранична свързаност ThinkPad L13 Yoga Gen 13 поддържа свързването на разнообразни аксесоари, монитори и други устройства, с широкия си набор от портове, включително USB-C, HDMI 2.0. А с WiFi 6E и опционалния 4G LTE WWAN можете да сте онлайн почти навсякъде. |
|
Красив, умен и защитен С вграден ThinkShield и решения за сигурност на AMD, ThinkPad L13 Yoga Gen 3 ви помага да защитите както себе си, така и устройството и данните си. Само с едно докосване с пръст можете да включите компютъра. Плюс това, с подобрена AI сигурност като опцията за дисплей PrivacyGuard, държите любопитните очи далеч от екрана си в пренаселени места. |
![]() |
![]() |
Издръжлив дизайн Използваме стандарти MIL-STD 810H на Министерството на отбраната на САЩ, за да гарантираме, че всеки ThinkPad е надежден и издръжлив. Извършваме тестове по 12 стандарта и над 200 проверки за качество, за да гарантираме, че те работят в екстремни условия. Тези тестове обхващат променливи като арктическата пустош и пустините прашни бури, включително температура, налягане, важност, вибрации и др. |

|
1. Active Pen
2. HDMI 2.0
3. USB-A 3.2 1-во поколение
4. USB-C 3.2 2-ро поколение
5. Kensington Security Slot
|
6. Опционално: SIM слот
7. USB-C 3.2 1-во поколение
8. USB-A 3.2 1-во поколение
9. Комбиниран жак за слушалки/микрофон
|
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 5875U |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.31 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв


















































































































