Lenovo IdeaPad Pro 5 14IAH10
83JK0023BM
Luna Grey
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
.png)
.png)
.png)
14" (35.56cm) 2.8K (2880x1800) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 1000, 120Hz VRR
Integrated Intel Arc 140T GPU
FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor
Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB, AI Boost, up to 13 TOPS
24GB Soldered LPDDR5x-8533, not upgradable
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 5.4
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x SD card reader
Backlit, Bulgarian
No OS
84Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Rapid Charge Express (get 3 hours of runtime with a 15-minute charge)
Local video (1080p) playback 150nits: 23.8 hr
100W USB-C slim (3-pin) AC adapter
31.2 x 22.1 x 1.55 cm
1.39 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140T |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 255H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 24 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 20 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.39 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.2 x 22.1 x 1.55 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo IdeaPad Pro 5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
240.99 €
/471.34 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
507.45 €
/992.49 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2053.14 €
/4015.59 лв
120.00 € лв -
438.18 €
/857.00 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
835.31 €
/1633.73 лв
120.00 € лв -
4739.65 €
/9269.96 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
989.75 €
/1935.78 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
397.00 €
/776.47 лв
120.00 € лв -
891.01 €
/1742.67 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
438.18 €
/857.00 лв
120.00 € лв -
758.99 €
/1484.46 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
858.98 €
/1680.02 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
1498.99 €
/2931.77 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
499.99 €
/977.90 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1086.82 €
/2125.63 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
1236.46 €
/2418.30 лв
120.00 € лв -
1510.38 €
/2954.05 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
2114.71 €
/4136.02 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв -
4638.42 €
/9071.96 лв
120.00 € лв -
1140.87 €
/2231.35 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (22AY002ABM), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS1405.63 €
/2749.18 лв
Лаптоп Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R8RP (NH.U1GEX.00A), осемядрен AMD Ryzen 7 260 3.8/5.1GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA IPS 180Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 4.0 Type-C, Linux1403.30 €
/2744.62 лв
Лаптоп HP OMEN 16-am0066nn (C5BE8EA-32GB), осемядрен Intel Core 5 210H 2.2/4.8 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5050 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, No OS1403.30 €
/2744.62 лв




















































































































