HP Victus 16-r0012nu
8H9F9EA
Mica silver

Отключете истинския гейминг потенциал
Гейминг от настолен калибър в лаптоп с процесори Intel Core от последно поколение. Геймингът се случва с Intel

ПОВЕЧЕ ОТ БЪРЗО
ЗА ГЕЙМЪРИ И СЪЗДАТЕЛИ
Задвижвани от NVIDIA GeForce RTX RTX 40 Series и DLSS 3
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ И РЕАЛИСТИЧНИ ГРАФИКИ
Получете квантов скок в производителността на игрите и творческите приложения с DLSS 3, задвижван от AI, и създайте реалистични виртуални светове с пълно трасиране на лъчите.
УСКОРЕТЕ ИДЕИТЕ СИ
NVIDIA Studio извежда творческите ви проекти на следващото ниво. Отключете RTX и AI ускорение в най-добрите творчески приложения, драйвери NVIDIA Studio за максимална стабилност и набор от ексклузивни инструменти за ускоряване на творчеството ви.
ОПТИМИЗИРАНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
NVIDIA Max-Q е усъвършенстван набор от технологии с изкуствен интелект, които оптимизират системата ви за максимална ефективност. Това дава възможност за светкавично бързи лаптопи, които са тънки, тихи и с невероятен живот на батерията.
![]() | СПРАВЕДЛИВОСТТА ЗА СЕНКИТЕ Сенките постоянно се изключват и се оставят настрана, защото хората избират да играят на най-ниските графични настройки с негейминг компютър. С най-новите процесори Intel Core от 13-то поколение, както и с графичните процесори за лаптопи от серията NVIDIA GeForce RTX 40, обаче не е задължително да е така. Справедливостта за сенките е справедливост за геймърите. Спасете една сянка днес с нов геймърски лаптоп Victus 16. |
ПОРТОВЕ ГОЛЯМ ИЗБОР
| ![]() |
Config specs:
16.1" (40.9cm) FHD (1920 x 1080), 144 Hz, 7 ms, IPS, ултратънка рамка, Anti-Glare, Low Blue Light, 300 нита, 100% sRGB
NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6)
HP True Vision 1080p FHD камера с редуциране на шумa и вградени два цифрови микрофона
Intel Core i7-13700H Processor 2.4 GHz (24MB Cache, up to 5.0 GHz, 14 cores, 20 Threads)
16GB DDR5-5200 MHz RAM памет (2 x 8 GB)
512 GB PCIe Gen4 NVMe TLC M.2 SSD
MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2x2)
Bluetooth 5.3
10/100/1000 GbE LAN
1x USB 3.2 Gen 1x1 Type-C с 5 Gbps скорост на предаване на данни (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4)
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A с 5 Gbps скорост на предаване на данни
1x HDMI 2.1
1x RJ-45
1x AC smart pin
1x комбиниран изход за слушалки/микрофон
4-клетъчна 70Wh литиево-йонна полимерна батерия
230 W захранващ Smart адаптер
Пълноразмерна клавиатура с RGB подсветка, БДС кирилизация на клавиатурата
Firmware TPM
No OS
36.9 x 25.94 x 2.29 – 2.39 cm
2.33kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16.1" (40.9 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4050 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 13700H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.33 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.92 x 24.8 x 2.3 cm |
| Модел: | HP Victus |
|---|---|
| Серия: | HP Victus 16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
329.99 €
/645.40 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250(BTO209_PB16250_EMEA_UBU)(сив) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, осемядрен Intel Ultra 7 266V 2.2/5.0GHz, 16"(40.64 cm)Full HD Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 41591.61 €
/3112.91 лв
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250(BTO209_PB16250_EMEA_UBU)(сив), осемядрен Intel Ultra 7 266V 2.2/5.0GHz, 16"(40.64 cm)Full HD Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1591.61 €
/3112.91 лв
Лаптоп Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250 (DB04250_LNL_202)(син, осемядрен Intel Core Ultra 5 226V 2.1/4.5GHz, 14"(35.56cm) WUXGA IPS Glare Touchscreen Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1592.12 €
/3113.92 лв


















































































































