Acer Nitro V 15 ANV15

Живейте за победата
Acer Nitro V 15 осигурява повече възможности във вашето ежедневие с бърза и надеждна производителност, перфектен за впускане в игри или бързо справяне със задачи. Не става въпрос само за това какво правите; акцентът е върху това да го правите по-добре, по-бързо и с повече удовлетворение.
_AGW_KSP_1_KSP-with-Specs-XL.png)
Издигане на производителността до нови нива
Оборудван с процесори AMD Ryzen от серия 7000, този лаптоп се справя с игрите с високи изисквания и извършването на много задачи едновременно с лекота. Проектиран е така, че времената на реакция да бъдат кратки, а производителността – безпроблемна, което гарантира, че от първото зареждане до последния противник играта ви няма да прекъсне.
_AGW_KSP_2_KSP-with-Specs-XL.png)
Графични процесори за лаптоп NVIDIA GeForce RTX от серия 40
Графичните процесори за лаптоп GeForce RTX от серия 40 захранват най-бързите лаптопи в света за геймъри и творци. Създадени със свръхефективната архитектура Ada Lovelace, лаптопите с RTX от серия 40 разполагат със специализирани ядра Tensor с изкуствен интелект, като позволяват работа с изкуствен интелект, която не е възможна с обикновен лаптоп. Насладете се на гигантски скок в производителността с технологията DLSS 3.5 и реалистични виртуални светове с пълно лъчево трасиране. Освен това захранваните от изкуствен интелект технологии Max-Q оптимизират производителността на системата, захранването, живота на батерията и звуковите характеристики за върхова ефективност.
_AGW_KSP_3_Static-KSP-Image-Right-Left-XL.png)
Визуална сензация
15,6-инчово пространство, което оживява с Full HD дисплей с честота на опресняване до 165 Hz/време на реакция до 3 ms (GTG) при яркост 300 нита. Ярката sRGB 100% цветова гама осигурява визуално пиршество, което запазва всеки цвят неподправен.
_AGW_KSP_4_KSP-with-Specs-XL.png)
Управление на устройства с лекота с NitroSense
NitroSense в Nitro V 15 ви позволява с лекота да управлявате и наблюдавате производителността на лаптопа си. Регулирайте скорости на вентилатори, проверявайте изправността на системата и оптимизирайте за гейминг или други задачи със само няколко щраквания, като поддържате върхова производителност и охладена система по всяко време.
Specs:
15.6" (39.62cm) Full HD 1920 x 1080, IPS, LED-backlit, 144Hz, 16:9, 100% sRGB, Anti-Glare
NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6, max. 75W, max. 2230MHz boost frequency
HD Webcam, two built-in microphones
AMD Ryzen 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), 35-54W cTDP
32GB (2x 16GB) DDR5, 2x SO-DIMM slots, up to 32GB DDR5
1TB SSD PCIe Gen4 NVMe
Gigabit Ethernet
Wi-Fi 6 802.11a/b/g/n/ac+ax, Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz)
Bluetooth 5.2
HDMI 2.1
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x with Power-off USB charging)
1x USB4 Type-C (supports DisplayPort Alt Mode)
1x 3.5mm headphone/mic jack
2x speakers, DTS X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, AI noise reduction
4-cell 57Wh Li-Ion Battery (up to 7.5 hours)
135W Power Adapter
Backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
No OS
36.23 x 23.98 x 2.35cm
2.1kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4050 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7735HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | до 7 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.1 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.2 x 27.5 x 2.1 cm |
| Модел: | ACER Nitro |
|---|---|
| Серия: | Acer Nitro V15 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
694.83 €
/1358.97 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
2029.37 €
/3969.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.00 €
/1464.92 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1369.64 €
/2678.78 лв
1422.24 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1093.50 €
/2138.70 лв
1158.31 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
693.00 €
/1355.39 лв
713.70 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв


























































































































