Това цветно устройство A4 е проектирано специално за средни и големи работни групи, предлагайки както надеждност, така и бързи скорости на извеждане както в цвят, така и в черно-бяло и сега отговарящо на екологичните стандарти. Удобният сензорен панел осигурява лесен и директен достъп до многофункционалните функции. Нещо повече, специалните програмни клавиши и отворената платформа за решения на Kyocera HyPAS могат да помогнат за допълнително оптимизиране на работния процес на вашите документи. И в крайна сметка ви предлага атрактивна TCO.
- До 30 страници в минута в цветен и черно -бял формат А4
- Компонентите с дълъг живот осигуряват безпрецедентна ефективност и надеждност
- Компактен дизайн с пълна функционалност
- Функциите за двустранен печат, копиране и сканиране са стандартни
- 7-инчов пълен цветен сензорен панел с начален екран осигурява лекота на използване
- Ниската консумация на енергия спестява енергия
- Дистанционно насочване и работа за намаляване на разходите за управление
- Платформата за решение HyPAS позволява мощни персонализации
| Product Description | Kyocera ECOSYS M6630cidn - multifunction printer - colour |
| Device Type | Multifunction printer |
| Fax Type | Super G3 - plain paper |
| Printing Technology | Laser (colour) |
| Max Copying Speed | Up to 30 ppm (mono) / up to 30 ppm (colour) |
| Max Printing Speed | Up to 30 ppm (mono) / up to 30 ppm (colour) |
| Max Printing Resolution | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 1200 x 1200 dpi (colour) |
| Max Fax Transmission Speed | 33.6 Kbps |
| Data Compression System | MH, MR, MMR, JBIG |
| Fax Resolutions | 200 x 400 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi, 400 x 400 dpi |
| Scanning | 600 x 600 dpi |
| Display | 7" |
| Original Size | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Original Type | Sheets |
| Document Feeder Capacity | 75 sheets |
| Media Size | 70 x 148 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media Type | Plain paper |
| Standard Media Capacity | 350 sheets |
| Max Media Capacity | 1850 sheets |
| Bypass Feeder Capacity | 100 sheets |
| Output Trays Capacity | 250 sheets |
| Automatic Duplexing | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection Availability | Yes |
| Interface | USB 2.0, Gigabit LAN, USB host |
| AirPrint Enabled | Yes |
| Office Machine Features | Scan to e-mail, HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions), Kyocera ECOSYS Technology, scan to FTP, scan to SMB |
| Power | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (WxDxH) | 47.5 cm x 55.8 cm x 61.6 cm |
| Weight | 35.4 kg |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Kyocera
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Не |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
383.99 €
/751.02 лв
120.00 € лв -
383.99 €
/751.02 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
358.75 €
/701.66 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
97.67 €
/191.02 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
359.44 €
/703.00 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
172.36 €
/337.10 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
277.96 €
/543.64 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
310.03 €
/606.36 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
304.09 €
/594.75 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
120.05 €
/234.79 лв
120.00 € лв
-
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
233.89 €
/457.45 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
495.99 €
/970.07 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
484.90 €
/948.38 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
346.99 €
/678.65 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
254.99 €
/498.72 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
65.88 €
/128.85 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
883.99 €
/1728.93 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
359.99 €
/704.08 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв
-
306.77 €
/600.00 лв
120.00 € лв -
302.28 €
/591.21 лв
120.00 € лв -
241.12 €
/471.59 лв
120.00 € лв -
322.80 €
/631.34 лв
120.00 € лв -
200.97 €
/393.06 лв
120.00 € лв -
266.89 €
/521.99 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
1521.35 €
/2975.50 лв
120.00 € лв -
686.46 €
/1342.59 лв
120.00 € лв -
347.57 €
/679.79 лв
120.00 € лв -
422.74 €
/826.81 лв
120.00 € лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA TS3751 White, цветен принтер/копир/скенер, 4800x1200dpi, 8 стр/мин, Wi-Fi, USB, A444.99 €
/87.99 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA MG2551S, цветен, принтер/копир/скенер, 4800 x 600dpi, до 18 стр/мин, Hi-Speed USB-B, A444.99 €
/87.99 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство HP DeskJet 4222e, цветен принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 8.5 стр/мин, Wi-Fi, USB, А449.99 €
/97.77 лв























































