TASKalfa 352ci
TASKalfa 352ci е универсален многоцветен многофункционален принтер A4 за малки до средни работни групи или пред офиси във всеки бизнес, където се изискват компактни размери на бюро или под бюрото и бързи, продуктивни и ефективни операции.
- Компактен дизайн с пълна функционалност
- Разделителна способност 1200 x 1200 dpi
- Еднопосочен процесор на документи, защитаващ оригинали

Многофункционални продукти за ежедневни задачи
Високо оценен от индустрията и високо оценен от многобройни тестващи организации, KYOCERA може да се похвали с цялостно портфолио от надеждни, висококачествени и екологични мрежови устройства, които гарантират предоставянето на изход с висока разделителна способност, независимо дали в ярки черно-бели или живи цветове , за да отговаря на нуждите на всеки бизнес.

TASKalfa задоволява всяко търсене
TASKalfa предлага изключителна производителност чрез изключителна скорост и мощна технология на контролер.

Принтер А4 за всички нужди
Принтерите на A4 на KYOCERA предлагат всички усъвършенствани опции за довършване на хартия, които фирмите изискват в компактно устройство, което консумира по-малко свойства в производството и поражда по-малко отпадъци, за да направи офисите по-ефективни и в същото време по-екологични.

Характеристики
| Технология на печат | Лазерен |
| Тип на печата | Цветен |
| Формат | A4 |
| Подходящ за | Офис |
| Разделителна способност | 1200 x 1200 DPI |
| Скорост на печат (черно) | 40 страници в минута / A4 |
| Скорост на печат (първа сраница) | 6 секунди7.5 секунди |
| Скенер резолюция | 600 x 600 DPI |
| Скорост на копиране | 35 копия в минута |
| Скорост на сканиране | 23 страници в минута |
| Мащабиране | 25 до 400% |
| Интерфейс | 1 x Hi-Speed USB 2.0USB host |
| Мрежа | Wi-Fi10BaseT / 100BaseTX / 1000BaseT |
| Медия тегло | 60 до 220 g/m2 |
| Капацитет на входяща тава | 250 + 100 листадо 1 850 страници |
| Капацитет на изходяща тава | 250 листа |
| Двустранен печат | ДА |
| Съвместими консумативи | TK-5345K, TK-5345M, TK-5345C, TK-5345Y |
| Месечно натоварване | до 100 000 страници |
| Памет | 1 GBMax. 3GB + 128GB SSD |
| Размери | 48 х 58 х 62 см |
| Факс | НЕ |
| Мрежа | ДА |
| Безжична мрежа | НЕ |
| Други | 7" Touch-Screen дисплей |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Kyocera
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Не |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
97.67 €
/191.02 лв
-
124.95 €
/244.39 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
127.40 €
/249.17 лв
-
93.44 €
/182.76 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
300.86 €
/588.44 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
544.28 €
/1064.52 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
1122.29 €
/2195.02 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
134.49 €
/263.04 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
522.69 €
/1022.28 лв
-
128.18 €
/250.69 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
92.02 €
/179.97 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
185.36 €
/362.54 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
317.87 €
/621.71 лв
-
332.46 €
/650.23 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
44.70 €
/87.43 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
527.99 €
/1032.66 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
124.95 €
/244.39 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
279.99 €
/547.61 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
319.43 €
/624.76 лв
512.74 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 €
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA TS3751 White, цветен принтер/копир/скенер, 4800x1200dpi, 8 стр/мин, Wi-Fi, USB, A444.99 €
/87.99 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA MG2551S, цветен, принтер/копир/скенер, 4800 x 600dpi, до 18 стр/мин, Hi-Speed USB-B, A444.99 €
/87.99 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство HP DeskJet 4222e, цветен принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 8.5 стр/мин, Wi-Fi, USB, А448.79 €
/95.42 лв

















































