| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting Механична Геймърска Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Cherry |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Cherry MX2A Red |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.1mm |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double-shot PBT |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 35 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.16 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 88 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 363 x 162 x 46 g |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Polling Rate Support: Ultra-low latency with up to 8000 Hz polling via USB-C for fast, precise inputs (default: 1000 Hz) Hot-Swappable Switches: Compatible with 3-pin and 5-pin mechanical switches for easy customization - no soldering required Full N-Key Rollover Premium Materials: Aluminum top plate paired with a durable ABS plastic body for a solid and refined feel Pre-Lubed Stabilizers Silicone Dampening Layers Per-Key RGB Backlighting Double-Shot PBT Keycaps Pulsar Fusion Software Bibimbap Web Driver |
Виж още Клавиатури Pulsar
Виж всички Клавиатури в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Препоръчана за Игри: | Да |
| Кирилизация по БДС: | Не е указано |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
36.98 €
/72.33 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
4.21 €
/8.24 лв
120.00 € лв -
24.73 €
/48.36 лв
120.00 € лв -
59.98 €
/117.31 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/26.99 лв
120.00 € лв -
7.67 €
/15.00 лв
120.00 € лв -
138.99 €
/271.84 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
34.83 €
/68.12 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
46.17 €
/90.29 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
36.98 €
/72.33 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
29.00 €
/56.73 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
21.37 €
/41.80 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
18.09 €
/35.38 лв
120.00 € лв
-
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
22.98 €
/44.94 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв
-
8.97 €
/17.54 лв
120.00 € лв -
11.87 €
/23.22 лв
120.00 € лв -
14.18 €
/27.73 лв
120.00 € лв -
76.93 €
/150.45 лв
120.00 € лв -
43.34 €
/84.76 лв
120.00 € лв -
100.98 €
/197.50 лв
120.00 € лв -
67.51 €
/132.04 лв
120.00 € лв -
49.37 €
/96.56 лв
120.00 € лв -
55.44 €
/108.44 лв
120.00 € лв -
13.00 €
/25.43 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
57.81 €
/113.07 лв
120.00 € лв -
73.54 €
/143.83 лв
120.00 € лв -
144.27 €
/282.17 лв
120.00 € лв -
6.77 €
/13.24 лв
120.00 € лв -
27.93 €
/54.63 лв
120.00 € лв -
29.00 €
/56.73 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
29.13 €
/56.97 лв
120.00 € лв -
115.83 €
/226.54 лв
120.00 € лв -
47.55 €
/93.00 лв
120.00 € лв -
48.75 €
/95.35 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.98 лв
120.00 € лв -
9.18 €
/17.95 лв
120.00 € лв -
14.53 €
/28.42 лв
120.00 € лв -
79.29 €
/155.08 лв
120.00 € лв -
140.39 €
/274.57 лв
120.00 € лв -
16.52 €
/32.32 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
148.57 €
/290.58 лв
120.00 € лв -
110.27 €
/215.67 лв
120.00 € лв -
193.05 €
/377.57 лв
120.00 € лв -
175.49 €
/343.22 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
79.29 €
/155.08 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв
Клавиатура Ducky One 3 Yellow, Cherry MX Clear, подсветка, жълта138.11 €
/270.13 лв
Клавиатура Endgame Gear KB65HE 8K, гейминг, механична, Gateron Magnetic суичове, RGB, USB, черна139.00 €
/271.85 лв
Клавиатура ATK RS6 Ultra, жична, механична, гейминг, RGB подсветка, Linear Magneto суичове, бяла, USB139.00 €
/271.85 лв

































































































































