| РАЗМЕР | 68% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Мултимедийна Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Gateron |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Gateron Jade Switch (Customized) |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 36±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 311 x 102 x 29 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Polling Rate/128KHz Scan Rate Full Aluminium Body Step Precision: 0.01 mm Latency: 0.125 ms Driver: Self-Developed Web Driver 16.8M RGB Noise-Dampening |
Виж още Клавиатури Madlions
Виж всички Клавиатури в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Бял |
| Препоръчана за Игри: | Да |
| Кирилизация по БДС: | Не е указано |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
7.45 €
/14.58 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
27.66 €
/54.10 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
9.65 €
/18.88 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
4.16 €
/8.13 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
14.76 €
/28.86 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
40.66 €
/79.52 лв
120.00 € лв -
3.79 €
/7.41 лв
120.00 € лв -
60.96 €
/119.22 лв
120.00 € лв -
18.57 €
/36.31 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/25.00 лв
120.00 € лв -
127.82 €
/249.99 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
71.23 €
/139.32 лв
120.00 € лв -
12.80 €
/25.03 лв
120.00 € лв -
12.80 €
/25.03 лв
120.00 € лв -
12.80 €
/25.03 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв
-
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
25.64 €
/50.15 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
31.49 €
/61.59 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
38.62 €
/75.54 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
47.55 €
/93.00 лв
120.00 € лв -
49.33 €
/96.48 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
19.89 €
/38.90 лв
120.00 € лв -
61.58 €
/120.44 лв
120.00 € лв -
105.29 €
/205.92 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
29.85 €
/58.38 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
162.63 €
/318.07 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
71.13 €
/139.12 лв
120.00 € лв -
90.25 €
/176.52 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
193.47 €
/378.40 лв
120.00 € лв -
84.55 €
/165.37 лв
120.00 € лв -
11.93 €
/23.33 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
47.40 €
/92.71 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
58.32 €
/114.07 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
25.26 €
/49.40 лв
120.00 € лв
Клавиатура Keychron K3 White Pro QMK/VIA (K3P-O3), механична, Gateron Low Profile Brown суичове, безжична, гейминг, бяла подсветка, бяла, USB, Bluetooth96.66 €
/189.05 лв
Клавиатура Keychron K3 White Pro QMK/VIA (K3P-P1), механична, Gateron Low Profile Red суичове, безжична, гейминг, RGB подсветка, бяла, USB, Bluetooth96.66 €
/189.05 лв
Клавиатура Cougar LUXLIM Gaming, механична, RGB, COUGAR Red Switch, черна, USB95.27 €
/186.32 лв






































































































