Kingston Fury Beast Black EXPO
KF560C36BBE2-16
Спецификации:
| Memory Capacity | 16GB |
| Module Quantity | 1 Module |
| Speed (Data Rate) | 6000MT/s (PC5-48000) |
| Speed (Clock Rate) | 3000MHz |
| Module Type | DIMM |
| Error Check | Non-ECC |
| CAS Latency | CL36 |
| Form Factor | DDR5 |
| Rank | 1R (Single Rank) |
| Pins | 288 Pin |
| Colour | Black |
| RGB Lighting | No |
| DRAM Density | 16Gbit |
| Memory Voltage | 1.3V |
| Memory Depth | 2G |
| XMP Timing | 36-44-44 |
| Memory Profiling | EXPO EXPO DDR5-6000 CL36-44-44 @1.35V |
| Data Width | X64 |
| Chip Organization | x8 |
| Heat Spreader | Yes |
Виж още Настолни компютри Памети Kingston
Виж всички Настолни компютри Памети в категорията
| Капацитет: | 16 GB |
|---|---|
| Скорост: | 6000 MT/s |
| Тип: | DDR5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
748.99 €
/1464.90 лв
120.00 € лв -
28.80 €
/56.33 лв
120.00 € лв -
128.61 €
/251.54 лв
120.00 € лв -
19.64 €
/38.42 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
17.79 €
/34.80 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.02 лв
120.00 € лв -
6.44 €
/12.59 лв
120.00 € лв -
6.64 €
/12.98 лв
120.00 € лв -
10.28 €
/20.11 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
6.64 €
/12.98 лв
120.00 € лв -
47.92 €
/93.73 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
61.31 €
/119.92 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
68.28 €
/133.55 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
68.28 €
/133.55 лв
120.00 € лв -
28.80 €
/56.33 лв
120.00 € лв -
36.93 €
/72.23 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
269.99 €
/528.05 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
6.64 €
/12.98 лв
120.00 € лв -
122.55 €
/239.70 лв
120.00 € лв -
444.99 €
/870.32 лв
120.00 € лв -
444.99 €
/870.32 лв
120.00 € лв -
36.24 €
/70.88 лв
120.00 € лв -
114.39 €
/223.72 лв
120.00 € лв -
167.16 €
/326.94 лв
120.00 € лв -
17.67 €
/34.56 лв
120.00 € лв -
9.85 €
/19.27 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
8.60 €
/16.81 лв
120.00 € лв -
260.29 €
/509.09 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв
-
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
444.99 €
/870.32 лв
120.00 € лв -
33.99 €
/66.48 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
748.99 €
/1464.90 лв
120.00 € лв -
67.98 €
/132.96 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
294.99 €
/576.95 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
33.99 €
/66.48 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
56.99 €
/111.46 лв
120.00 € лв -
87.82 €
/171.76 лв
120.00 € лв -
176.99 €
/346.16 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв
-
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
499.09 €
/976.14 лв
120.00 € лв -
144.08 €
/281.81 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
7.21 €
/14.11 лв
120.00 € лв -
543.27 €
/1062.54 лв
120.00 € лв -
7.16 €
/14.01 лв
120.00 € лв -
46.06 €
/90.08 лв
120.00 € лв -
14.33 €
/28.02 лв
120.00 € лв -
12.48 €
/24.40 лв
120.00 € лв -
167.16 €
/326.94 лв
120.00 € лв -
8.90 €
/17.40 лв
120.00 € лв -
8.90 €
/17.40 лв
120.00 € лв -
495.31 €
/968.74 лв
120.00 € лв -
68.28 €
/133.55 лв
120.00 € лв -
36.93 €
/72.23 лв
120.00 € лв
Памет 16GB DDR5 5600MT/s, Kingston FURY Beast, KF556C36BBE-16, 1.25V284.94 €
/557.29 лв
Памет 16GB DDR5 6000MT/s, Kingston Fury Beast Black, KF560C30BBE-16, 1.4V286.52 €
/560.39 лв
Памет 16GB 4800Mhz, DDR5, Patriot Signature PSD516G480081, 1.1V288.23 €
/563.73 лв























































































