Features
- Designed for data center environments
- Hardware-based power loss protection
- Latency and IOPS consistency
Specifications
| Form factor | 2.5 inch |
| Interface | SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) – with backwards compatibility to SATA Rev. 2.0 (3Gb/s) |
| Capacities | 960GB |
| NAND | 3D TLC |
| DRAM Cache | Yes |
| Sequential read/write | 560MBs/530MBs |
| Steady-state 4k random read/write | 94,000/65,000 IOPS |
| Quality of service (latency)(99.999) | 200/300 uSec |
| Typical latency - read/write | <200 µs / <30 us2,3,4 |
| Hot-plug capable | Static and dynamic wear levelling |
| Enterprise SMART tools | Reliability tracking, usage statistics, life remaining, wear levelling, temperature |
| Hardware-based power loss protection | Yes |
| Endurance (TBW) | 1752TBW, 1 DWPD (5 years), 1.66 DWPD (3 years) |
| Power consumption | Idle: 1.30W Average: 1.45W Max read: 1.6W Max write: 3.6W |
| Storage temperature | -40℃ ~ 85℃ |
| Operating temperature | 0℃ ~ 70℃ |
| Dimensions | 69.9mm x 100mm x 7mm |
| Weight | 92.34g |
| Vibration operating | 2.17G Peak (7–800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G peak (10–2000Hz) |
| MTBF | 2 million hours |
| UBER | ≤10 -17 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още SSD дискове Kingston
Виж всички SSD дискове в категорията
| Капацитет: | 960 GB |
|---|---|
| Интерфейс: | SATAIII 6Gb/s |
| Монтаж: | Вътрешни |
| Размер: | 2.5" (6.35 cm) |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
171.92 €
/336.24 лв
-
47.51 €
/92.93 лв
-
118.95 €
/232.65 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
182.46 €
/356.86 лв
-
89.20 €
/174.45 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
274.99 €
/537.83 лв
-
593.99 €
/1161.74 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
79.43 €
/155.35 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
280.98 €
/549.55 лв
-
191.24 €
/374.04 лв
-
191.24 €
/374.04 лв
-
95.56 €
/186.89 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
54.18 €
/105.96 лв
-
310.26 €
/606.81 лв
-
56.86 €
/111.21 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
135.92 €
/265.84 лв
-
291.34 €
/569.81 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
274.99 €
/537.83 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
112.47 €
/219.97 лв
-
79.43 €
/155.35 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
65.41 €
/127.93 лв
-
14.76 €
/28.87 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
149.99 €
/293.36 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
178.99 €
/350.07 лв
-
163.99 €
/320.74 лв
-
588.99 €
/1151.96 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
398.99 €
/780.36 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
29.28 €
/57.28 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
553.99 €
/1083.51 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
94.27 €
/184.38 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
333.99 €
/653.23 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
120.42 €
/235.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
142.64 €
/278.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
559.99 €
/1095.25 лв
-
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
108.99 €
/213.17 лв
139.99 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
168.99 €
/330.52 лв
189.99 € -
224.99 €
/440.04 лв
238.99 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
87.49 €
/171.11 лв
89.99 € -
279.78 €
/547.21 лв
283.99 € -
158.99 €
/310.96 лв
164.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 €
Памет SSD 2TB, Western Digital Blue SA510, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35 cm), скорост на четене до 560MB/s, скорост на запис до 530MB/s455.37 €
/890.63 лв
Памет SSD 2TB, A-Data XPG Mars 980 Blade, NVMe, M.2 (2280), скорост на четене до 14000MB/s, скорост на запис до 13000MB/s449.54 €
/879.23 лв
Памет SSD 2TB, SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2, 2.5"(6.35 cm), скорост на четене 2000MB/s, скорост на запис 2000MB/s458.98 €
/897.68 лв











































































