Features
- Designed for data center environments
- Hardware-based power loss protection
- Latency and IOPS consistency
Specifications
| Form factor | 2.5 inch |
| Interface | SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) – with backwards compatibility to SATA Rev. 2.0 (3Gb/s) |
| Capacities | 7.68TB |
| NAND | 3D TLC |
| DRAM Cache | Yes |
| Sequential read/write | 560MBs/530MBs |
| Steady-state 4k random read/write | 94,000/34,000 IOPS |
| Quality of service (latency)(99.999) | 240/170 uSec |
| Typical latency - read/write | <200 µs / <30 us2,3,4 |
| Hot-plug capable | Static and dynamic wear levelling |
| Enterprise SMART tools | Reliability tracking, usage statistics, life remaining, wear levelling, temperature |
| Hardware-based power loss protection | Yes |
| Endurance (TBW) | 14016TBW, 1 DWPD (5 years), 1.66 DWPD (3 years) |
| Power consumption | Idle: 1.30W Average: 1.45W Max read: 1.6W Max write: 3.6W |
| Storage temperature | -40℃ ~ 85℃ |
| Operating temperature | 0℃ ~ 70℃ |
| Dimensions | 69.9mm x 100mm x 7mm |
| Weight | 92.34g |
| Vibration operating | 2.17G Peak (7–800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G peak (10–2000Hz) |
| MTBF | 2 million hours |
| UBER | ≤10 -17 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още SSD дискове Kingston
Виж всички SSD дискове в категорията
| Капацитет: | 7680 GB |
|---|---|
| Интерфейс: | SATAIII 6Gb/s |
| Монтаж: | Вътрешни |
| Размер: | 2.5" (6.35 cm) |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
924.52 €
/1808.21 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
379.99 €
/743.20 лв
-
92.25 €
/180.43 лв
-
78.33 €
/153.19 лв
-
37.32 €
/72.99 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
356.43 €
/697.11 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
260.91 €
/510.30 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
92.25 €
/180.43 лв
-
56.31 €
/110.13 лв
-
45.33 €
/88.67 лв
-
147.36 €
/288.21 лв
-
140.75 €
/275.28 лв
-
300.43 €
/587.59 лв
-
1116.27 €
/2183.23 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
37.32 €
/72.99 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
75.77 €
/148.20 лв
-
40.37 €
/78.95 лв
-
58.78 €
/114.96 лв
-
106.65 €
/208.58 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
37.32 €
/72.99 лв
-
115.01 €
/224.94 лв
-
115.01 €
/224.94 лв
-
260.91 €
/510.30 лв
-
291.21 €
/569.57 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
377.99 €
/739.28 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
37.99 €
/74.30 лв
-
114.54 €
/224.02 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
81.49 €
/159.39 лв
-
163.99 €
/320.74 лв
-
108.01 €
/211.25 лв
-
588.99 €
/1151.96 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
596.15 €
/1165.96 лв
-
738.99 €
/1445.34 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
54.00 €
/105.61 лв
-
383.99 €
/751.02 лв
-
57.31 €
/112.09 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
67.64 €
/132.29 лв
-
103.99 €
/203.39 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
248.99 €
/486.98 лв
-
555.38 €
/1086.23 лв
657.66 € -
641.12 €
/1253.92 лв
660.35 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
112.94 €
/220.89 лв
116.33 € -
424.80 €
/830.84 лв
483.25 € -
112.94 €
/220.89 лв
116.33 € -
214.99 €
/420.49 лв
221.44 € -
61.62 €
/120.53 лв
63.47 € -
214.99 €
/420.49 лв
221.44 € -
103.72 €
/202.86 лв
106.83 € -
101.84 €
/199.19 лв
104.90 € -
61.62 €
/120.53 лв
63.47 € -
206.05 €
/402.99 лв
211.67 € -
125.98 €
/246.40 лв
129.73 € -
222.75 €
/435.66 лв
229.43 € -
201.82 €
/394.73 лв
207.48 € -
61.62 €
/120.53 лв
63.47 € -
226.91 €
/443.80 лв
233.72 € -
57.56 €
/112.58 лв
59.29 € -
Памет SSD 2TB, Kingston XS1000, USB 3.2 Gen 2, скорост на четене 1050MB/s, скорост на запис 1000MB/s
381.96 €
/747.04 лв
391.03 € -
183.94 €
/359.76 лв
188.06 € -
92.40 €
/180.73 лв
95.18 € -
160.76 €
/314.43 лв
164.08 € -
264.99 €
/518.28 лв
278.99 € -
277.07 €
/541.91 лв
283.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
249.99 €
Памет SSD 8TB, Kingston FURY Renegade G5, NVMe, M.2 (2280), скорост на четене до 14 800MB/s, скорост на запис до 14 000MB/s2386.91 €
/4668.39 лв
Памет SSD 8TB, SanDisk Extreme Portable Black (SDSSDE61-8T00-G25), USB 3.2 Gen 2 Type-C, външна, скорост на четене до 1050MB/s, скорост на запис до 1000MB/s1676.08 €
/3278.12 лв
Памет SSD 8TB, Samsung 9100 Pro, NVMe, M.2 (2280), скорост на четене до 14800MB/s, скорост на запис до 13400MB/s1578.99 €
/3088.24 лв

























































































