Kingston’s DC600M SSD Series provides high-performance storage solutions for data centers, system integrators and more. Delivering consistent latency and reliability, the drives were designed for mixed-use workloads, featuring 3D TLC NAND, hardware-based power loss protection and capacities of up to 7.68TB, making them ideal for enterprise applications. For additional security, DC600ME is available with AES 256-bit encryption and supports TCG OPAL 2.0 security standards.
Specifications
| Form factor | 2.5 inch |
| Interface | SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) – with backwards compatibility to SATA Rev. 2.0 (3Gb/s) |
| Capacities | 480GB |
| NAND | 3D TLC |
| DRAM Cache | Yes |
| Sequential read/write | 560MBs/470MBs |
| Steady-state 4k random read/write | 94,000/41,000 IOPS |
| Quality of service (latency)2,3,4(99.999) | 180/110 uSec |
| Typical latency - read/write | <200 µs / <30 us2,3,4 |
| Hot-plug capable | Static and dynamic wear levelling |
| Enterprise SMART tools | Reliability tracking, usage statistics, life remaining, wear levelling, temperature |
| Hardware-based power loss protection | Yes |
| Endurance (TBW) 5 | 876TBW, 1 DWPD (5 years), 1.66 DWPD (3 years) |
| Power consumption | Idle: 1.30W Average: 1.45W Max read: 1.6W Max write: 3.6W |
| Storage temperature | -40℃ ~ 85℃ |
| Operating temperature | 0℃ ~ 70℃ |
| Dimensions | 69.9mm x 100mm x 7mm |
| Weight | 92.34g |
| Vibration operating | 2.17G Peak (7–800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G peak (10–2000Hz) |
| MTBF | 2 million hours |
| UBER | ≤10 -17 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още SSD дискове Kingston
Виж всички SSD дискове в категорията
| Капацитет: | 480 GB |
|---|---|
| Интерфейс: | SATAIII 6Gb/s |
| Монтаж: | Вътрешни |
| Размер: | 2.5" (6.35 cm) |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
229.99 €
/449.82 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
115.59 €
/226.07 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
223.81 €
/437.73 лв
120.00 € лв -
622.22 €
/1216.96 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
51.90 €
/101.51 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
305.10 €
/596.73 лв
120.00 € лв -
88.59 €
/173.27 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
135.48 €
/264.97 лв
120.00 € лв -
164.95 €
/322.62 лв
120.00 € лв -
653.70 €
/1278.53 лв
120.00 € лв -
139.87 €
/273.57 лв
120.00 € лв -
135.48 €
/264.97 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
103.50 €
/202.42 лв
120.00 € лв -
62.29 €
/121.83 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
301.79 €
/590.25 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
174.89 €
/342.06 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
110.47 €
/216.06 лв
120.00 € лв -
206.10 €
/403.09 лв
120.00 € лв -
86.38 €
/168.94 лв
120.00 € лв -
223.20 €
/436.55 лв
120.00 € лв
-
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
102.97 €
/201.40 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
262.99 €
/514.36 лв
120.00 € лв -
90.89 €
/177.77 лв
120.00 € лв -
227.99 €
/445.91 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
29.07 €
/56.85 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
399.62 €
/781.58 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
558.99 €
/1093.29 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
588.99 €
/1151.96 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
21.95 €
/42.92 лв
120.00 € лв -
363.99 €
/711.90 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв
-
641.12 €
/1253.92 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
174.29 €
/340.88 лв
120.00 € лв -
424.80 €
/830.84 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
101.84 €
/199.19 лв
120.00 € лв -
193.67 €
/378.78 лв
120.00 € лв -
125.98 €
/246.40 лв
120.00 € лв -
206.05 €
/402.99 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
266.50 €
/521.22 лв
120.00 € лв -
222.75 €
/435.66 лв
120.00 € лв -
201.82 €
/394.73 лв
120.00 € лв -
Памет SSD 2TB, Kingston XS1000, USB 3.2 Gen 2, скорост на четене 1050MB/s, скорост на запис 1000MB/s
379.64 €
/742.51 лв
120.00 € лв -
65.72 €
/128.54 лв
120.00 € лв -
164.22 €
/321.18 лв
120.00 € лв -
57.56 €
/112.58 лв
120.00 € лв -
85.23 €
/166.69 лв
120.00 € лв -
183.94 €
/359.76 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
201.11 €
/393.34 лв
120.00 € лв -
136.30 €
/266.59 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.73 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
33.26 €
/65.05 лв
120.00 € лв -
44.53 €
/87.09 лв
120.00 € лв -
160.76 €
/314.43 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
88.83 €
/173.73 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.23 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
82.24 €
/160.85 лв
120.00 € лв
Памет SSD 2TB Patriot P220, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35cm), скорост на четене до 550MB/s, скорост на запис до 500MB/s348.03 €
/680.68 лв
Памет SSD 2TB, Patriot P210, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35 cm), скорост на четене 520MB/S, скорост на запис 430MB/s346.75 €
/678.19 лв
Памет SSD 1TB, Western Digital WD BLACK SN850X (WDS100T2X0E), NVMe, M.2 (2280), скорост на четене до 7300MB/s, скорост на запис до 6300MB/s345.12 €
/674.99 лв
































































































