Камерата за лов Levenhuk FC300 ще помогне на ловеца да оцени избраното от него място за лов, така също на служителя в природен резерват – да изследва местоположението и движението на животните в природния резерват. Камерата 8 MP с ъгъл на обзор 110° и ъгъл на регистрация 110° покрива голяма площ, а заснетите изображения с висока разделителна способност са детайлни и добре очертани. Камерата за лов снима цветно през деня, а през нощта преминава в черно-бял режим с инфрачервено осветление. За хората и повечето животни инфрачервеното излъчване с дължина на вълната 850 nm е почти незабележимо. Поради това камерата ще остане скрита.
Можете да регулирате чувствителността на PIR сензора, интервала на сработване и продължителността на видеозаписа. Така също има бавен режим и режим на цикличен запис, освен това има режим на правене на серия от до 10 снимки. Има карта памет 32 GB за запаметяване на снимки и видеозаписи. Можете да я замените с карта памет с капацитет до 512 GB.
В устройството се използват 4 бр. батерии с размер AA (могат да се добавят до 8 бр.) или външно захранване. Камерата за лов е с работен температурен диапазон от −20 до +50°С и е защитена от водни пръски. Включени са всички необходими принадлежности за монтиране на устройството на дърво.
Основни характеристики:
- Камера за лов 8 MP, за дневен и нощен запис
- Вградено инфрачервено осветление с дължина на вълната 850 nm
- Ъгъл на обзор 110°, максимална разделителна способност за снимки – 32 MP, за видеозаписи – 3840x2160P
- Камерата е оборудвана с микрофон за правене на видеозаписи със звук
- Опция за регулиране на чувствителността на сензора, времето на заснемане и др.
- Записът през деня е цветен, а през нощта е черно-бял
- Захранва се с батерии с размер AA или от външен захранващ източник
Наборът включва:
- Камера за лов
- Триножник
- Ремък
- Карта памет 32 GB
- Четец за карти
- USB кабел
- Комплект монтажни скоби
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Levenhuk, Inc., USA |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555017259 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 19x12x10 cm |
| Транспортно тегло | 0.56 kg |
| Брой на камерите | 1, дневна/нощна |
| Изображение | цветно изображение (през деня) и черно-бяло (през нощта) |
| Мегапиксела | 8 |
| Разделителна способност на изображението, пиксели | 32 MP (6480x4860), 20 MP (5200x3900), 16 MP (4608x3456), 12 MP (4000x3000), 8 MP (3264x2448), 5 MP (2592x1944), 3 MP (2048x1536), 1 MP (1280x960) |
| Формат на изображението | *.jpg |
| Разделителна способност на видеофайла, пиксели при кадрова честота, кадри в секунда | 3840x2160@10, 2688x1520@20, 1920x1080@30, 1280x720@60, 1280x720@30, 720x480@30, 640x480@30, 320x240@30 |
| Формати на файлове (видео) | *.avi |
| Фокусно разстояние, mm | 3.3 |
| Отношение на апертурата | f/2.0 |
| Автоматичен инфрачервен филтър | yes |
| Брой на светодиодите на инфрачервеното осветление | 2 |
| Ъглово зрително поле, ° | 110 |
| Дисплей | TFT |
| Диагонал на дисплея, инчове | 2.4 |
| Карта с памет | клас 6, microSD до 512 GB |
| Дължина на вълната, nm | 850 |
| Диапазон на инфрачервеното осветление, m | 20 |
| Работен диапазон, m | <20 (в режим на нормална чувствителност при +25°C) |
| Ъгъл на регистриране, ° | 110 |
| Чувствителност на PIR сензора | yes |
| Чувствителност на PIR сензора | регулируема (висока/нормална/ниска) |
| Време за сработване, сек | 0.2 |
| Интервал на сработване | 5 сек–60 мин (регулируем) |
| Поредица от снимки | 1/2/3/10 снимки |
| Продължителност на видеозаписа | 3 сек – 10 мин (регулируема) |
| Маркировка на времето | yes |
| Забавена снимка | yes |
| Цикличен запис | да |
| Микрофон/високоговорител | да |
| Интерфейсни съединители | телевизионен изход, miniUSB 2.0 |
| Монтиране на триножник | yes |
| Монтировка | 1/4 |
| Захранване | 4 батерии АА (не са включени), външно захранване 6 V, най-малко 1,5 A, могат да се увеличат до 8 батерии с размер AA |
| Непромокаем | Устойчив на пръски |
| Диапазон на работната температура, °C | -20 — 50 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.17 €
/10.12 лв
-
19.94 €
/39.00 лв
-
12.26 €
/23.97 лв
-
Кабел Vention AACBH, от HDMI(м) към HDMI(м), 2м, черен, 4K 2160p@60FPS, 18 Gb/s, позлатени конектори
6.69 €
/13.08 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
4.05 €
/7.92 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
8.84 €
/17.28 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.24 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
8.00 €
/15.65 лв
-
329.00 €
/643.48 лв
347.17 € -
27.98 €
/54.72 лв
-
17.79 €
/34.79 лв
-
100.23 €
/196.03 лв
-
4.76 €
/9.32 лв
-
Електрическа кана Rohnson R-7640, вместимост 1.7 литра, филтър против котлен камък, 1850W, прозрачна
23.21 €
/45.39 лв
-
244.87 €
/478.92 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
167.99 €
/328.56 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
42.23 €
/82.60 лв
-
24.89 €
/48.68 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
4.80 €
/9.38 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
7.16 €
/14.01 лв
-
75.00 €
/146.69 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
5.72 €
/11.18 лв
-
6.44 €
/12.59 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
17.89 €
/34.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
13.99 €
/27.36 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.98 €
/23.43 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
478.99 €
/936.82 лв
508.73 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
491.92 €
/962.11 лв
653.70 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
23.70 €
/46.36 лв
26.69 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
18.21 €
/35.61 лв
19.41 € -
229.00 €
/447.88 лв
269.00 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
20.69 €
/40.47 лв
21.95 € -
13.95 €
/27.28 лв
14.88 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
16.26 €
/31.81 лв
17.33 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
97.55 €
/190.80 лв
99.99 € -
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
87.49 €
/171.11 лв
89.99 € -
194.03 €
/379.48 лв
198.00 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
37.90 €
/74.13 лв
46.51 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
58.49 €
/114.40 лв
60.85 € -
10.40 €
/20.35 лв
10.68 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 €



















































































































