- Подходящ за повечето лаптопи до 16 инча.
- Алуминиева конструкция с капацитет на тегло до 4 кг
- Регулируема по ъгъл на видимост и височина - намалява на напрежението на очите и подобрява позата
- Неплъзгащите се защитни подложки - против подхлъзване и надраскване
- Сгъваема, за лесно съхранение и преносимост
- Вградена USB-C мини докинг станция с 4K HDMI изход и три USB SuperSpeed 5Gbps порта
2 x Type-A порта за трансфер на данни и синхронизиране или зареждане на вашите USB устройства
1 x USB-C порт с 5Gbps трансфер на данни с поддръжка на 100W захранване
Specifications
Hardware
| Additional Storage | No |
| Adjustable Angle | Yes |
| Assembly Required | No |
| Audio Supported | Yes |
| Docking Station Included | Yes |
| Host Connector | 1 - USB-C Female |
| Maximum Weight Capacity | 9 lbs. (4 kg) |
| Network Interface | Yes |
| Number Of Tiers | N/A |
| Ports | 1 - USB-C 5Gbps (Data transfer & Power Delivery 3.0) 2 - USB Type-A 5Gbps 1 - 4K HDMI |
| Power Source | Bus-powered or self-powered |
| Video Output | 1 - HDMI Female |
Performance
| Audio Channel | 2.1 via HDMI |
| Displays Supported | 1 |
| Max Display Refresh Rate | 4K @ 30Hz |
| Max Display Resolution | 3840 x 2160 |
| Wide Screen Supported | Yes |
Power
| Input Current | Up to 5A |
| Input Voltage | Up to 20V |
| Output Current | Up to 4.5A |
| Output Voltage | Up to 20V |
| Power Consumption | ≤ 900 mA |
| Power Delivery | Up to 100W |
Physical Specifications
| Cable Length | 23.6 in. (60 cm) |
| Color | Space Gray |
| Enclosure Type | Aluminum |
| Operating Humidity | < 85% non-condensing |
| Operating Temperature | 30 to 116°F (0 to 30°C) |
| Product Depth | 2.08 in. (53 mm) |
| Product Height | 11.4 in. (290 mm) |
| Product Weight | ≈ 2.89 lbs. (1.31 kg) (including cable) |
| Product Width | 8.9 in. (226 mm) |
| Stand Material | Aluminum |
| Storage Humidity | < 85% non-condensing |
| Storage Temperature | 0 to 155°F (-10 to 65°C) |
Виж още Други аксесоари за Лаптопи j5create
Виж всички Други аксесоари за Лаптопи в категорията
| Тип: | Поставка |
|---|---|
| Съвместимост: | Универсален |
| Модел Производство: | Универсален |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
60.84 €
/118.99 лв
-
38.27 €
/74.84 лв
-
33.51 €
/65.54 лв
-
23.50 €
/45.97 лв
-
38.27 €
/74.84 лв
-
211.84 €
/414.32 лв
-
15.42 €
/30.16 лв
-
97.19 €
/190.09 лв
-
35.04 €
/68.54 лв
-
66.88 €
/130.81 лв
-
34.21 €
/66.91 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
34.79 €
/68.04 лв
-
66.67 €
/130.40 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
137.30 €
/268.53 лв
-
21.25 €
/41.57 лв
-
108.78 €
/212.75 лв
-
91.71 €
/179.37 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
221.76 €
/433.72 лв
-
53.90 €
/105.42 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
33.23 €
/64.99 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
66.88 €
/130.81 лв
-
9.60 €
/18.77 лв
-
30.88 €
/60.40 лв
-
23.50 €
/45.97 лв
-
44.68 €
/87.40 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
70.22 €
/137.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
36.18 €
/70.76 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
70.22 €
/137.33 лв
-
200.82 €
/392.78 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
65.99 €
/129.07 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
70.22 €
/137.33 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
34.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
249.99 €
/488.94 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
48.57 €
/94.99 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
-
33.23 €
/64.99 лв
-
45.50 €
/88.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
31.70 €
/61.99 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
29.99 € -
26.99 €
/52.79 лв
-
32.21 €
/62.99 лв
-
12.78 €
/24.99 лв
-
17.38 €
/33.98 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
33.92 €
-
29.99 €
/58.66 лв
35.27 € -
64.19 €
/125.55 лв
66.88 € -
24.99 €
/48.88 лв
33.92 € -
53.76 €
/105.14 лв
57.18 € -
32.99 €
/64.52 лв
35.27 € -
29.99 €
/58.66 лв
35.27 € -
61.61 €
/120.50 лв
65.01 € -
35.77 €
/69.97 лв
40.32 € -
59.99 €
/117.33 лв
63.86 € -
19.61 €
/38.36 лв
20.16 € -
32.99 €
/64.52 лв
35.27 € -
42.99 €
/84.08 лв
49.48 € -
38.99 €
/76.26 лв
49.48 € -
48.99 €
/95.82 лв
50.66 € -
26.99 €
/52.79 лв
35.27 € -
42.99 €
/84.08 лв
50.66 € -
24.99 €
/48.88 лв
28.12 € -
37.71 €
/73.75 лв
38.65 € -
93.32 €
/182.52 лв
99.14 € -
29.99 €
/58.66 лв
35.27 € -
53.76 €
/105.14 лв
57.18 € -
51.80 €
/101.31 лв
55.77 € -
24.99 €
/48.88 лв
28.12 € -
44.83 €
/87.69 лв
49.61 € -
11.94 €
/23.35 лв
13.85 € -
26.99 €
/52.79 лв
28.12 € -
48.99 €
/95.82 лв
68.29 € -
24.99 €
/48.88 лв
28.12 € -
24.99 €
/48.88 лв
28.12 € -
29.99 €
/58.66 лв
35.78 € -
29.99 €
/58.66 лв
35.27 € -
10.00 €
/19.56 лв
26.48 € -
34.99 €
/68.43 лв
40.90 € -
18.63 €
/36.44 лв
19.96 € -
98.99 €
/193.61 лв
102.25 € -
19.99 €
/39.10 лв
29.99 € -
24.99 €
/48.88 лв
28.12 € -
34.99 €
/68.43 лв
38.34 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
26.99 €
/52.79 лв
28.12 €
Стойка за лаптоп Axagon HMC-STND, до 16"(40.64), регулируема, 2x USB-C, 3x USB-A, 1x HDMI, 1x LAN, въртяща се на 180°, сребриста105.13 €
/205.61 лв
Поставка за лаптоп Fellowes Clarit, до 15" (38.1 cm), до 6кг. товароносимост, прозрачна105.51 €
/206.35 лв
Поставка за лаптоп Rain Design iLevel 2, 256 х 136-200 х 223мм, сребриста, за преносими компютри, с възможност за регулиране63.36 €
/123.92 лв

















































































































