| Серия | DL360-G10 |
| Процесор | Intel Xeon-Silver 4114 (2.2GHz/10-core/85W/13.75 MB) |
| RAM-памет | 2x 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit |
| Гаранция | 36 месеца |
| Серия | DL360-G10 |
| Процесор | Intel Xeon-Silver 4114 (2.2GHz/10-core/85W/13.75 MB) |
| RAM-памет | 2x 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit |
| Слотове за памет | 24-DIMM slots (12 can be used for NVDIMMs) |
| Дискова памет | 2x 300GB SAS 10K SFF SC DS HDD |
| Дисков контролер | Smart Array P408i-a SR Gen10 (8 Internal Lanes/2GB Cache) 12G SAS Modular Controller |
| Мрежа | Embedded 4-port 1GbE |
| Интерфейс | 5xUSB (Front: 1x USB 3.0 + iLO service port, Rear: 2x USB 3.0, Internal: 2x USB 3.0); 1 MicroSD slot; 2x Video (1 Front - Display port, 1 Rear - VGA port), 4x 1GbE embedded NIC, FlexibleLOM slot |
| Порт за дистанционно управление | 1 Gb Dedicated |
| Захранване | 2x 500W |
| Съвместими операционни системи | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, VMware ESXi 6.0 U3, VMware ESXi 6.5 and U1, Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 6.9 and 7.3, SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 11 SP4 and 12 SP2, ClearOS, CentOS |
| Управляем софтуер | HPE iLO 5 |
| Физически размер | 1U Rack |
| Други характеристики | 5 standard fans |
Виж още Сървъри HPE
Виж всички Сървъри в категорията
| Формфактор: | Rackmount |
|---|---|
| Марка процесор: | Intel |
| Брой процесори: | 1 |
| RAM памет: | 32 GB |
| Твърд диск: | 600 GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.29 €
/520.81 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.32 €
/3354.87 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Сървър unRAID Server Home Lite, четириядрен Gemini Lake Intel Pentium Silver J5005 1.5/2.8GHz, 4GB DDR4 SO-DIMM, 2x 500GB & 250GB SSD, unRAID OS306.77 €
/599.99 лв
Сървър Lenovo ThinkSystem ST50 V2 (7D8J100GEA), четириядрен Intel Xeon E-2324G 3.1/4.6GHz, 16GB DDR4 ECC UDIMM, 1.92TB SSD, 1x 1GbE RJ45, 6x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS, 500W PSU2158.51 €
/4221.68 лв
Сървър HPE DL360 G11 (P77237-425), дванадесетядрен Intel Xeon Silver 4514Y 2.0GHz, 64GB DDR5 RDIMM, 2x 480GB SSD, MR408i-o 4GB контролер, 2x 10GbE LAN, 4x USB 3.2, 1x USB 2.0, No OS, 2x 1000W PSU8138.83 €
/15918.17 лв












































































































