HPE P40513-B21
| Specification | Details |
|---|---|
| Capacity | 480 GB |
| Interface | NVMe |
| Dimensions (W x L x H) | 10.8 x 15.88 x 3.76 cm (4.25 x 6.25 x 1.48 in) |
| Weight | 0.5 kg (1.1 lb) |
| Workload | Read Intensive |
| Product Description | HPE 480 GB, NVMe PCIe, Read Intensive, Digitally Signed FW, Solid State, M.2 Drive with 3-year warranty |
| Drive Form Factor | M.2 |
| Height | 2 mm |
| Random Read IOPS (4KiB, Q=16) | 135,000 |
| Max Random Read IOPS (4KiB) | 250,000 @ Q256 |
| Random Write IOPS (4KiB, Q=16) | 26,500 |
| Max Random Write IOPS (4KiB) | 26,500 @ Q128 |
| Lifetime Writes (TB) | 482 |
| Endurance (DWPD) | 0.55 |
| Power Consumption | 6.49 Watts |
| Plug Type | Non-Hot Pluggable |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още SSD дискове HPE
Виж всички SSD дискове в категорията
| Капацитет: | 480 GB |
|---|---|
| Интерфейс: | NVMe |
| Монтаж: | Вътрешни |
| Размер: | M.2 (2280) |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
149.86 €
/293.10 лв
-
36.42 €
/71.23 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
214.70 €
/419.92 лв
-
173.96 €
/340.23 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
171.92 €
/336.24 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
135.92 €
/265.84 лв
-
171.92 €
/336.24 лв
-
47.43 €
/92.77 лв
-
121.62 €
/237.86 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
182.46 €
/356.86 лв
-
89.48 €
/175.01 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
274.99 €
/537.83 лв
-
593.99 €
/1161.74 лв
-
235.17 €
/459.95 лв
-
79.43 €
/155.35 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
280.98 €
/549.55 лв
-
191.24 €
/374.04 лв
-
191.24 €
/374.04 лв
-
95.90 €
/187.57 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
54.18 €
/105.96 лв
-
309.72 €
/605.77 лв
-
57.03 €
/111.54 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
135.92 €
/265.84 лв
-
572.18 €
/1119.08 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
149.99 €
/293.36 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
178.99 €
/350.07 лв
-
163.99 €
/320.74 лв
-
588.99 €
/1151.96 лв
-
398.99 €
/780.36 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
29.28 €
/57.28 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
553.99 €
/1083.51 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
94.27 €
/184.38 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
333.99 €
/653.23 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
120.42 €
/235.52 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
948.99 €
/1856.06 лв
-
1033.99 €
/2022.31 лв
-
559.99 €
/1095.25 лв
-
399.99 €
/782.31 лв
-
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
168.99 €
/330.52 лв
189.99 € -
224.99 €
/440.04 лв
238.99 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
87.49 €
/171.11 лв
89.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
259.99 € -
203.28 €
/397.57 лв
283.99 € -
158.99 €
/310.96 лв
164.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 €
Памет SSD 1TB Transcend ESD300 (TS1TESD300C), USB Type-C, скорост на четене до 1050MB/s, скорост на запис до 950MB/s313.01 €
/612.19 лв
Памет SSD 2TB, Intenso TX800, USB 3.2 Gen 2x2, външна, скорост на четене и запис до 2100MB/s314.03 €
/614.20 лв
Памет SSD 1TB Western Digital WD_BLACK SN850X, NVMe, M.2 (2280), скорост на четене до 7300MB/s, скорост на запис до 6300MB/s314.08 €
/614.28 лв










































































