B8C94AA
HP t610 Flexible Thin Client delivers added security, broad expansion options and a PC-like multimedia experience for virtualized desktops. A flexible solution with a powerful boost in performance.
Operating System
Windows Embedded Standard 7
Browser
Microsoft Internet Explorer 8 (for models with Windo ws Embedded Standard 7E or Windo ws Embedded Standard 2009); Microsoft Internet Explorer 9
(for models with Windo ws Embedded Standard 7P); Firefox (for models with HP ThinPro)
Processors
AMD Dual-Core T56N APU with Radeon HD 6320 Graphics (1.65 GHz, 1 MB L2 cache)
Memory
RAM 2 GB 1600 MHz DDR3 SDRAM
ROM 16 GB
Audio
Internal amplified speaker, 1/8-inch mini-jack, full 24-bits tereo, up to 192 kHz sample rate output, 1/8-inch mini-jack microphone; 24-bits tereo; up to 192 kHz sample rate input
I/O and Peripheral Support
2 USB 3.0; 4 USB 2.0; 1 audio in; 1 microphone in; 1 headphone/line s tereo output; 1 DVI-I (DVI-to-VGA adapter included); 1 DisplayPort; 1 RJ-45; 2 PS/2 (keyboard & mouse); 1 serial
Connectivity
10/100/1000 Gigabit
Dimensions(WxDxH)
22 x 4 x 25.1 cm
Weight
1.55 kg
Energy Efficiency Compliance
ENERGY STAR® qualified. EPEAT® Gold regis tered where applicable/supported, see www.epeat.net for regis tration s tatus by country.
Power
65W worldwide auto-sensing, 100-240 VAC, 50-60 Hz energy -saving automatic po wer-do wn, surge-tolerant
Виж още Настолни компютри HP
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Терминал (Thin Client) |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двуядрен |
| Марка процесор: | AMD |
| Серия процесор: | G |
| Модел процесор: | T56N |
| Процесор сокет: | 413 |
| Архитектура: | Bobcat |
| Честота процесор: | 1650 MHz |
| Turbo Boost до: | Няма MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 16 GB |
| RAM памет: | 2 GB |
| Тип памет: | DDR3 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Radeon HD 6320 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Сребрист |
| Операционна система: | Windows Embedded |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
441.20 €
/862.91 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.80 €
/4114.68 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 €
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Мини компютър Giada N50, дву-ядрен, Intel® Atom™ D525, 1.8GHz, 2G DDR3, NVIDIA ION (GT218)251.94 €
/492.74 лв
Мини компютър Giada F101, Intel® Cedar Trail N2600, 2G DDR3 RAM, 320G HDD, Wi-Fi, Bluetooth265.06 €
/518.41 лв
Мини настолен компютър Prestigio PSMPC100, четириядрен Intel N100 0.8/3.4GHz, 8GB RAM, 256GB SSD, 2x USB Type-C, HDMI, LAN, Windows 11 Pro Trial265.81 €
/519.89 лв





































































































