A37S4ET#ABB
Pike Silver
Specs:
14" (35.56cm), WUXGA (1920 x 1200), IPS, narrow bezel bent, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC, non-touch
Integrated Intel Graphics, 1.95GHz Graphics Dynamic Frequency, 4 Xe-cores
1080p FHD camera, integrated dual array microphones
Intel Core Ultra 7 155U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, P-Core 1.7 / 4.8GHz; E-Core 1.2 / 3.8GHz; LPE-Core 0.7 / 2.1GHz, 12MB, Intel AI Boost 1.4GHz
1x 16GB DDR5-5600MT/s, 2x SO-DIMM slots
512GB SSD PCIe NVMe M.2
Gigabit Ethernet
Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 20Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps (1x charging, 1x power)
1x HDMI
1x stereo headphone/microphone combo jack
1x RJ-45
Audio by Poly Studio, dual stereo speakers with discrete amplifiers
HP Long Life 3-cell, 56Wh Li-Ion Battery
65W USB Type-C Power Adapter
HP Standard Keyboard – spill-resistant, backlight keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Fingerprint Reader
No OS
31.86 x 22.43 x 1.7 cm
1.39kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 155U |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 1.39 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.86 x 22.43 x 1.7 cm |
| Модел: | HP ProBook |
|---|---|
| Серия: | HP ProBook 440 G11 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1a
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1247.27 €
/2439.44 лв
-
126.93 €
/248.25 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
1070.51 €
/2093.73 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
478.02 €
/934.92 лв
498.99 € -
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
266.53 €
/521.28 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1748.99 €
/3420.73 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
666.04 €
/1302.66 лв
715.18 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
694.83 €
/1358.97 лв
709.10 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 €
Лаптоп MSI Cyborg 15 A13UDXK (9S7-15K111-1892), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD Anti-Glare Display & GF RTX 3050 6GB, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen1 Type C, No OS923.11 €
/1805.44 лв
Лаптоп Lenovo LOQ 15ARP10E (83S000ABBM)(сив), шестядрен AMD Ryzen 5 150 3.3/4.5GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 300nits Anti-Glare Display & GF RTX 3050 6GB GDDR6 (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS924.05 €
/1807.29 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10 (83HR0012BM)(син), десетядрен Intel Core i7-13620H 3.6/4/9GHz, 14"(35.56cm) WUXGA OLED Glossy Display, 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS926.61 €
/1812.30 лв


























































































































