ProBook 440 G10
725H9EA#AKS
Pike silver aluminum
HP ProBook 440 G10
14-инчовият лаптоп HP ProBook 440 предоставя на разрастващия се бизнес издръжлив компютър с вградени инструменти за съвместна работа и свързаност с многопластова защита на крайните точки - отговарящ на очакванията за търговски клас.
![]() | Оптимизиран за хибридна работа Представете се блестящо, където и да работите, с подобрените функции на камерата и настройките на осветеността. |
![]() | Тестван за издръжливост Преминал 19 теста по MIL-STD 5 за издръжливост и лесна поддръжка - помага да се възползвате максимално от инвестицията си в ИТ. |
![]() | Производителност за развиващия се бизнес Бъдете в крак с взискателните задачи с най-новия процесор Intel, дълъг живот на батерията и възможност за надграждане на паметта и пространството за съхранение. |
Specs:
14" (35.56cm), FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Integrated Intel Iris Xe Graphics, 1.25GHz Graphics Dynamic Frequency, 80 EUs, functions as Intel UHD Graphics
720p HD camera, dual array microphones
Intel Core i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.6GHz, E-core 0.9 / 3.4GHz, 12MB, 15W-55W TDP
1x 16GB DDR4-3200MT/s, 2x SO-DIMM slots, single-channel, up to 32GB DRR4
512 GB PCIe NVMe SSD
Gigabit Ethernet
Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2)
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps (1x charging, 1x power)
2x USB 3.2 Gen 2x1 Type-C 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1x HDMI 2.1
1x stereo headphone/microphone combo jack
1x RJ-45
1x AC power
Dual stereo speakers
3-cell, 51Wh Li-ion Battery
65W External AC power adapter
Spill-resistant, backlit keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Fingerprint Reader Sensor
Trusted Platform Module 2.0
Windows 11 Pro
32.19 x 21.39 x 1.99 cm
1.38kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 1335U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.6 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.38 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.19 x 21.39 x 1.99 cm |
| Модел: | HP ProBook |
|---|---|
| Серия: | HP ProBook 440 G10 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Asus Vivobook 18 M1807HA-S8022W(90NB15P1-M00890), осемядрен AMD Ryzen 7 260 3.8/5.1GHz, 18"(45.7cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Windows 11 Home1070.51 €
/2093.73 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP10(83HV002NBM)(сив), осемядрен AMD Ryzen 7 8845HS 3.8/5.1GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Display, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1074.18 €
/2100.90 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 16AGP11 (83S20026BM)(сив)), четириядрен AMD Ryzen AI 5 430 2/4.5GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS1074.49 €
/2101.52 лв





















































































































