Omen 17-ck2002nu
9Z0C5EA#AKS
Shadow Black
HP Omen 17-ck2002nu
![]() | Останете хладнокръвни дори под напрежение
С технология за охлаждане OMEN Tempest Cooling 4 , която предотвратява прегряването дори когато геймплеят се ожесточи. |
Висока скорост на опресняване по време на игра
Играйте навсякъде със 17,3-инчов дисплей с висока разделителна способност и бърза честота на опресняване, както и оптична механична клавиатура. | ![]() |
![]() | Персонализирайте изживяването си с OMEN Gaming Hub
Всички услуги на едно място, за да издигнете играта си до следващо ниво – от контрол на всяко малко действие до опции за регулиране на светлината и много други. |
Преминете отвъд производителността, за да позволите на компютъра си да върши още повече задачи едновременно Повече от просто бърз процесор. С 13-то поколение процесори Intel Core, Intel усъвършенства своя хибриден дизайн и го прави още по-добър. По-бързото производително ядро означава, че отделните задачи се извършват по-бързо и по-лесно. Повече ефективни ядра означават подобрена работа по няколко задачи едновременно. Същата страхотна графика и най-добрата в класа си свързаност означават изцяло завладяващ дисплей и свръхбърза кабелна и безжична връзка.
Графичните процесори от серията NVIDIA GeForce RTX 40 са свръхбързи. Благодарение на архитектурата NVIDIA Ada Lovelace, която осигурява скок както в производителността, така и в графиките, генерирани от изкуствен интелект. Изпитайте реалистични виртуални светове с проследяване на лъчите и гейминг със свръхвисоки FPS.
Намалете досадното забавяне и остатъчните изображения с дисплей, който комбинира 144Hz честота на опресняване и 1080p разделителна способност за плавна и отчетлива игра. | ![]() |
Config specs:
17.3" (43.94cm) QHD (2560 x 1440), 240Hz, 3ms, IPS, narrow bezel, Anti-Glare, Low Blue Light, 300nits, 100% sRGB
NVIDIA GeForce RTX 4080 12GB GDDR6
HP Wide Vision 720p HD camera with temporal noise reduction, dual rray microphone
Intel Core i9-13900HX, 24C (8P + 16E) / 32T, P-core 2.2 / 5.4GHz, E-core 1.6 / 3.9GHz, 36MB
2x16GB DDR5-4800MHz, 2x SO-DIMM slots
2TB PCIe Gen4 NVMe TLC M.2 SSD
SD Card reader
Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
Bluetooth 5.3
10/100/1000 GbE LAN
1x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge)
3x USB 3.2 Gen 1 (1x w/ Sleep & Charge)
1x HDMI 2.1
1x LAN (RJ-45)
1x Headphone/microphone combo jack
1x Mini DisplayPort
2x speakers, DTS:X Ultra, audio by Bang & Olufsen
6-cell Li-Pol 83Wh Battery
330W Power Adapter
4-zone RGB Backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Firmware TPM
No OS
39.71 x 26.2 x 2.7 cm
2.78kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 17.3" (43.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1440 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4080 |
| Специализирана видео памет: | 12 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i9 |
| Модел процесор: | 13900HX |
| Брой ядра: | 24 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | mini DisplayPort |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 2.77 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 39.7 x 27.0 x 2.8 cm |
| Модел: | HP Omen |
|---|---|
| Серия: | HP Omen 17 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1211.81 €
/2370.09 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1262.00 €
/2468.27 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Лаптоп Dell Pro Max 16 Premium MA16250(BTO102_MA16250_EMEA), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 265H 2.2/5.3 GHz, 16"(40.64cm) WUXGA 120Hz Display & RTX PRO 1000 8GB, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro3694.18 €
/7225.18 лв
Лаптоп Asus ROG Strix G16 G615LW-S5029W(90NR0LG1-M00740)(сив), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16"(40.64cm)2.5K IPS Displey & GF RTX 5080, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 5, Windows 11 Home, 2.65kg3697.55 €
/7231.78 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition (21NX00F5BM), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 265U 2.1/5.3 GHz, 14" (35.56cm) 2.8K OLED 120Hz Anti-Glare Touch Display (HDMI), 64GB LPDDR5X, 2TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro3724.94 €
/7285.36 лв


















































































































