

Powered by HONOR Eye
Comfort Display Technologies

High Refresh Rate, Stunning Visuals
90Hz super high refresh rate5 and ultra wide color gamut provides smoothness and precision.

Snapdragon 6nm Chipset
for Impressive Performance
Utilizing 6nm advanced powerful chip,
ensuring astounding performance and smooth experience.
%20%E2%80%94%20Scaled%20(48%25).png)
| Specification | Details |
|---|---|
| Width | 256.91 mm |
| Height | 168.46 mm |
| Thickness | 7.25 mm |
| Weight | Approx. LTE 496 g (with battery), WiFi 499 g (with battery) |
| Size | 11 inches |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Pixel Density | 207 PPI |
| Brightness | 500 nits |
| Contrast Ratio | 1500:1 (typical) |
| Display Type | TFT LCD (IPS) |
| Resolution | 1920 × 1200 |
| Refresh Rate | 90 Hz (90 Hz / 60 Hz modes) |
| Color Support | 16.7 million colors |
| CPU Model | Snapdragon 680 4G Mobile Platform |
| CPU Configuration | Octa-core |
| CPU Cores | 4× Cortex-A73 @ 2.4 GHz + 4× Cortex-A53 @ 1.9 GHz |
| OS | MagicOS 10 (Android 16) |
| Rear Camera | 5 MP (F/2.0, AF) |
| Front Camera | 5 MP (F/2.0, FF) |
| Capacity | 10100 mAh (typical), 10000 mAh rated |
| Type | Lithium-ion battery |
| Wi-Fi Standard | Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Frequency Bands | 2.4 GHz and 5 GHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth Codec Support | BLE, SBC, AAC, LDAC |
Виж още Таблети Honor
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 11" (27.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920x1200 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Qualcomm |
| Честота процесор: | 2.4 GHz |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Уеб камера (основна): | 5 MP |
| Уеб камера (вторична): | 5 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Не |
| GSM модул: | Да |
| Батерия: | 10100 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Тегло: | 0.495 Kg |
| Серия: | Honor Pad X8b LTE |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
694.77 €
/1358.85 лв
-
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.16 €
/559.68 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
729.99 €
/1427.74 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1559.99 €
/3051.08 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1051.69 €
/2056.93 лв
1158.31 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
683.74 €
/1337.28 лв
713.70 €
Таблет Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi (SM-X230NZSREUE)(сребрист), 11" (27.94cm) WUXGA дисплей, осемядрен Mediatek Dimensity 7300 2.5 GHz, 6GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 8 & 5 Mpix камери, Android248.75 €
/486.51 лв
Таблет P63 (черен), 10" (25.4cm) IPS дисплей, SC9863A 2.0 GHz, 3GB RAM, 64GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android250.42 €
/489.77 лв
Таблет Oppo Pad SE LTE (OPD2420_6)(син), 11" (27.94cm) IPS 90Hz дисплей, осемядрен MediaTek Helio G100 2.2 GHz, 6GB RAM, 128GB Flash памет, 5 & 5 Mpix камери, Android242.84 €
/474.96 лв


























































































































