КАКВОТО И ДА ПРАВИТЕ, ПРИТЕЖАВАТЕ ГО
Този голям, здрав GPS смарт часовник е достатъчно издръжлив, за да бъде в крак с Вас и достатъчно уникален, за да пасне на Вашия стил. Неговото соларно покритие поддържа по-голямата батерия за по-дълго — захранва разширени тренировъчни функции, вградено фенерче, multi-band GNSS, сензори за наблюдение на здравето/уелнес и много други.
Този часовник е издръжлив, което означава, че ще е винаги с Вас. | Тренирайте с вградените спортни приложения. | Смарт известия2, за да не пропускате важното. | Поддържайте преживяванията си с неограничен живот на батерията в режим на смарт часовник със слънчево зареждане1. | Разберете тялото си по-добре с 24/7 наблюдение на здравето. | Когато се стъмни, вграденото LED фенерче Ви помага да продължите. |
| ПРОЕКТИРАН ЗА ИЗДЪРЖЛИВОСТ Този изключително здрав часовник разполага със захранван от слънчева енергия дисплей и здрав 50 мм полимерен корпус. Водоустойчив е до 10 ATM и е тестван по американските военни 810 стандарти за устойчивост на топлина, удар и вода. | СЪЗДАДЕН ЗА ВАС С дизайн, създаден за действие и функции, които поддържат Вашия енергичен начин на живот, този часовник винаги е готов за приключения. Освен това смелият му стил ясно показва на света, че правите нещата по свой собствен начин. | ВЗЕМЕТЕ ПОВЕЧЕ БАТЕРИЯ Изкарайте по-дълго от всякога със слънчево зареждане с неограничен живот на батерията в режим на смарт часовник1. Плюс това, управлението на захранването Ви позволява да удължите живота на батерията, като контролирате какви настройки и сензори да черпят енергия. |

MULTI-BAND ПОДДРЪЖКА |
ABC СЕНЗОРИ |
TRACBACK® |

СМАРТ ИЗВЕСТИЯ |
CONNECT IQ™ МАГАЗИН |
GARMIN PAY™ БЕЗКОНТАКТНИ ПЛАЩАНИЯ |
ФУНКЦИИ ЗА БЕЗОПАСНОСТ И ПРОСЛЕДЯВАНЕ |
КАЛЕНДАРЕН ИЗГЛЕД |
СИНХРОНИЗАЦИЯ С ПРИЛОЖЕНИЕТО GARMIN CONNECT™ |

ВГРАДЕНИ СПОРТНИ ПРИЛОЖЕНИЯ |
HIIT ТРЕНИРОВКИ |
VO2 MAX |
ЕЖЕДНЕВНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ТРЕНИРОВКИ |
ВРЕМЕ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ |
|
ВГРАДЕН ПУЛСОМЕР |
|
РЕЗУЛТАТ И МОНИТОРИНГ НА СЪНЯ |
BODY BATTERY™ ЕНЕРГИЕН МОНИТОРИНГ |
PULSE OX |
|
| ![]() РЕФЕРЕНТНА ТОЧКА Проследявайте известно място — като колата си или началото на пътеката — спрямо Вашето местоположение и лесно намерете пътя обратно до него. |

СЪВМЕСТИМОСТ ЗА НОЩНО ВИДЕНИЕ (само за Tactical версиите) |
СТЕЛТ РЕЖИМ (само за Tactical версиите) |
DUAL-FORMAT GPS (само за Tactical версиите) |
|
РЕЖИМ JUMPMASTER (само за Tactical версиите) |
ТАКТИЧЕСКА ДЕЙНОСТ (само за Tactical версиите) |
| Физически данни и характеристики | |
|---|---|
| Материал на стъклото | Power Glass™ |
| Материал на безела | Подсилен полимер |
| Материал на корпуса | Подсилен полимер |
| Съвместимост с QuickFit™ каишки | Да (26 мм) |
| Материал на каишката | Силикон |
| Размери | 50 x 50 x 14.5 мм; Подходящ за китки с обиколка 145-228 мм |
| Тегло | 67 гр |
| Тип на дисплея | Монохромен, видим на слънчева светлина, трансфлективен memory-in-pixel (MIP) |
| Размери на дисплея | Дизайн с два прозореца; 27 x 27 мм (1.1″ x 1.1″) |
| Резолюция на дисплея | 176 x 176 пиксела |
| Живот на батерията | Смарт часовник: 40 дни неограничено със слънчева енергия*; GPS: 60 часа; 145 часа със слънчева енергия**; Всички сателитни системи: 40 часа; 65 часа със слънчева енергия*; Всички сателитни системи + Multi-Band: 27 часа; 36 часа със слънчева енергия**; Максимална батерия в GPS режим: 150 часа; неограничено със слънчева енергия**; Експедиционна GPS активност: 60 дни; неограничен със слънчева енергия*; Режим на часовник за запазване на батерията: 100 дни; неограничен със слънчева енергия*; *Слънчево зареждане, предполагащо носене през целия ден с 3 часа на ден навън при условия на 50 000 lux; **Слънчево зареждане, при условие, че се използва в условия на 50 000 lux; |
| Засичане на инциденти (G-Sensor) | Да |
| Воден рейтинг | 10 ATM |
| Памет | 64 MB |
| Аутдор функции | |
| Налични аутдор профили | Hiking, Climbing, Indoor Climbing, Bouldering, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing, Kayaking, Fishing, Tactical |
| Навигация от точка до точка | Да |
| Обратно до старта | Да |
| TracBack® | Да |
| UltraTrac режим | Да |
| Профил за надморската височина | Да |
| Изчисляване на площи | Да |
| Вертикална скорост | Да |
| Общо изкачване / спускане | Да |
| Съвместимост с BaseCamp ™ | Да |
| GPS координати | Да |
| Sight 'N Go | Да |
| XERO™ Locations | Да |
| Информация за слънцето и луната | Да |
| Разстояние до дестинацията | Да |
| Барометричен индикатор с предупреждение за буря | Да |
| Expedition GPS активност | Да |
| Функции на часовник | |
| Час / дата | Да |
| Синхронизиране на часа и датата посредством GPS | Да |
| Аларма | Да |
| Таймер | Да |
| Хронометър | Да |
| Час на изгрев / залез | Да |
| Сензори | |
| GPS | Да |
| GLONASS | Да |
| Galileo | Да |
| Garmin Elevate™ вграден пулсомер | Да |
| Барометричен алтиметър | Да |
| Компас | Да |
| Жироскоп | Да |
| Акселерометър | Да |
| Термометър | Да |
| Pulse Ox | Да |
| Multi-frequency позициониране | Да |
| Смарт функции | |
| Свързаност | Bluetooth®, ANT+® |
| Connect IQ™ (изгледи на часа, уиджети, приложения и др.) | Да |
| Смарт известия | Да |
| Отговор/отхвърляне на обаждане с текст (само за Android ™) | Да |
| Календар | Да |
| Времето | Да |
| Контролиране на музиката на смартфона | Да |
| Намиране на телефона | Да |
| Намиране на часовника | Да |
| VIRB® контрол | Да |
| Смартфон съвместимост | Да |
| Съвместимост с Garmin Connect ™ Mobile | Да |
| Garmin Pay™ | Да |
| Battery Saver - персонализиране за ниска мощност | Да |
| Активити тракер функции | |
| Вграден пулсомер | Да |
| Отброяване на крачките | Да |
| Body Battery™ | Да |
| Лента за активност (показва се след период на неактивност) | Да |
| Автоматична цел (ежедневна цел за крачки) | Да |
| Следене на съня (следи периодите на движение или спокоен сън) | Да |
| Изгорени калории | Да |
| Изкачени етажи | Да |
| Изминато разстояние | Да |
| Интензивни минути | Да |
| TrueUp™ | Да |
| Move IQ™ | Да |
| Fitness Age | Да |
| Целодневно проследяване на стреса | Да |
| Хидратация | Да (в Garmin Connect™) |
| Фитнес функции | |
| Налични фитнес профили | Strength, Cardio and Elliptical Training, HIIT, Stair Stepping, Floor Climbing, Indoor Rowing, and Yoga |
| Кардио тренировки | Да |
| Силови тренировки | Да |
| Автоматичен брояч на повторенията | Да |
| HIIT тренировки | Да |
| Функции за тренировки, планиране и анализ | |
| GPS скорост и разстояние | Да |
| VO2 max | Да |
| Мултиспорт | Да |
| Персонализируеми страници с данни | Да |
| Auto Pause® | Да |
| Интервални тренировки | Да |
| Аклиматизация на топлина и височина | Да |
| Разширени тренировки | Да |
| Сваляне на тренировъчни планове | Да |
| Auto Lap® | Да |
| Ръчно задаване на обиколка | Да |
| Конфигурируеми предупреждения за обиколка | Да |
| Training Status (следи ефективността на тренировките) | Да |
| Training Load (общото натоварване за последните 7 дни) | Да |
| Тренировъчен ефект (аеробен) | Да |
| Тренировъчен ефект (анаеробен) | Да |
| Персонализируеми сигнали | Да |
| Аудио известия | Да |
| Virtual Partner | Да |
| Състезание срещу активност | Да |
| Автоматични мултиспортни дейности | Да |
| LiveTrack | Да |
| Сигнали за необичаен сърдечен ритъм | Да (висок и нисък) |
| Честота на дишане | Да |
| Таймер за дишане за релаксация | Да |
| Auto scroll | Да |
| История за активностите в часовника | Да |
| Health snapshot | Да |
| Женско здраве | Да (в Garmin Connect™) |
| Ежедневни предложения за тренировки | Да |
| Време за финиширане | Да |
| Сутрешен доклад | Да |
| Power Modes - персон. настройки на батерията при активност | Да |
| Physio TrueUp | Да |
| Функции за пулса | |
| HR зони | Да |
| HR сигнали | Да |
| HR калории | Да |
| % HR max | Да |
| % HRR | Да |
| Време за възстановяване | Да |
| Auto max HR | Да |
| HR Broadcast (предава данните за пулса на сдвоени устройства) | Да |
| Функции за бягане | |
| Налични профили за бягане | Running, treadmill running, indoor track running, trail running |
| Динамика на бягането | Да (със съвместим аксесоар) |
| Време за контакт със земята и баланс | Да (със съвместим аксесоар) |
| Дължина на крачката (в реално време) | Да (със съвместим аксесоар) |
| Каданс (осигурява броя на крачките в минута в реално време) | Да |
| Праг на лактат (кога мускулите ви ще започнат да се уморяват) | Да (със съвместим аксесоар) |
| Съвместимост с крачкомер | Да |
| Вертикална осцилация и съотношение | Да (със съвместим аксесоар) |
| Предсказател за състезанието | Да |
| Performance condition (сравн. вашето съст. с фитнес ниво ви) | Да |
| Функции за колоездене | |
| Налични профили за колоездене | Biking, Road Biking, Mountain Biking, Gravel Biking, Cyclocross, Bike Commuting, Bike Touring, eBiking, eMountain Biking, Indoor Biking |
| Състезание срещу активност | Да |
| Сигнали за време/разстояние (сигнали при достигане на целта) | Да |
| FTP | Да |
| Съвместимост с Vector ™ | Да |
| Поддръжка на сензори за скорост и каданс | Да |
| MTB Grit & Flow | Да |
| Advanced cycling dynamics | Да |
| Courses | Да |
| Функции за плуване | |
| Налични профили за плуване | Pool swimming, open water swimming |
| Измерване на пулса под вода | Да |
| Данни за плуване (разстояние, темпо, брой загребвания, калории) | Да |
| Тренировки за плуване в басейн | Да |
| Данни за плуване в открити води (разстояние, темпо, калории) | Да |
| "Repeat on" таймер за почивка (само за в басейн) | Да |
| Auto rest (само за плуване в басейн) | Да |
| Сигнали за време и разстояние | Да |
| Drill logging (само за плуване в басейн) | Да |
| Разпознаване на типа загребване | Да |
| Основен таймер за почивка (от 0) (само за плуване в басейн) | Да |
| Функции за голф | |
| Разстояние до предната, средната и задната част на грийна | Да |
| Разстояние до layups/doglegs | Да |
| Разстояние на изстрела | Да |
| Дигитална карта за отбелязване на точките | Да |
| Green View с ръчно позициониране на флага | Да |
| Функции за проследяване на активността за деца | |
| Toe-to-Toe™ предизвикателства | Да |
| Свързаност | |
| Сингронизиране в реално време на настройки с Garmin Connect™ | Да |
Виж още Смарт часовници и гривни Garmin
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип: | Смарт часовник |
|---|---|
| Особеност: | Универсален |
| Цвят: | Зелен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



Смарт часовник Huawei Watch GT 6 Pro, 45.6mm, 1.47" (3.73cm) AMOLED дисплей, Bluetooth, сензор за дълбочина и ЕКГ, IP69 водоустойчивост, до 12 дни живот на батерията, 100+ спортни режима, кафяв375.24 €
/733.91 лв
Смарт часовник Garmin Approach S50 Cream Gold, за голф, 1.2" (30.4mm) AMOLED дисплей, GPS, 4GB Flash памет, следене на съня, функции за голф, жироскоп, акселерометър, 5ATM, до 10 дни време на работа, Ivory ComfortFit Nylon каишка380.94 €
/745.05 лв
Смарт часовник Garmin Instinct Crossover, 0.9" x 0.9" (2.3 x 2.3cm) монохромен MIP дисплей, до 28 дни време на работа, 10ATM, 64 MB Flash памет, GPS, пулсомер, следене на съня, Bluetooth, ANT+ черен380.94 €
/745.05 лв















































































































































