| General | |
| Device Type | Hard drive - hot-swap |
| Capacity | 1.2 TB |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Features | Enterprise, advanced format 512n |
| Performance | |
| Drive Transfer Rate | 1.2 GBps (external) |
| Spindle Speed | 10000 rpm |
| Expansion & Connectivity | |
| Interfaces | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Compatible Bay | 2.5" |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Твърди дискове Вътрешни Fujitsu
Виж всички Твърди дискове Вътрешни в категорията
| Размер: | 2.5" (6.35cm) |
|---|---|
| Капацитет: | 1200 GB |
| Интерфейс: | SAS 12Gb/s |
| Обороти: | 10000 rpm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
89.35 €
/174.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
199.99 €
/391.15 лв
-
204.19 €
/399.36 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
152.83 €
/298.91 лв
-
152.83 €
/298.91 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
264.19 €
/516.72 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
194.11 €
/379.64 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
246.55 €
/482.22 лв
-
204.19 €
/399.36 лв
-
343.77 €
/672.36 лв
-
240.72 €
/470.81 лв
-
137.16 €
/268.26 лв
-
126.04 €
/246.50 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
214.70 €
/419.92 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
235.33 €
/460.26 лв
-
146.82 €
/287.15 лв
-
61.62 €
/120.53 лв
-
263.59 €
/515.53 лв
-
62.57 €
/122.37 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
202.93 €
/396.90 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
172.71 €
/337.79 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
504.86 €
/987.42 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
122.06 €
/238.73 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
192.22 €
/375.95 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
378.99 €
/741.24 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
588.99 €
/1151.96 лв
-
538.99 €
/1054.17 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
35.61 €
/69.64 лв
-
110.54 €
/216.20 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
94.20 €
/184.24 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 €
-
130.65 €
/255.53 лв
139.10 € -
320.84 €
/627.51 лв
341.39 € -
193.77 €
/378.97 лв
205.19 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
744.88 €
/1456.85 лв
774.83 € -
179.61 €
/351.29 лв
183.79 € -
123.21 €
/240.97 лв
125.79 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
108.99 €
/213.17 лв
139.99 € -
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
15.27 €
/29.86 лв
15.92 € -
224.99 €
/440.04 лв
238.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
259.99 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
128.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 €
Твърд диск 2TB, Fujitsu PY-BH2T7B9, SATA 6Gb/s, 7200 rpm, 3.5"(8.89 cm)254.34 €
/497.45 лв
Твърд диск 6TB WD Purple Surveillance (WD62PURZ), SATA 6 Gb/s, 5400 rpm, 128MB кеш, 3.5" (8.89cm)247.53 €
/484.13 лв
Твърд диск 6TB Western Digital Purple Surveillance (WD64PURZ), SATA 6Gb/s, 5400 rpm, 256MB кеш, 3.5" (8.89cm)247.53 €
/484.13 лв










































































