ST 850
Main features:
- Simulated sine wave
- Built-in AVR for voltage stabilization
- Easy replacement battery compartment & hot-swappable battery design
- Built-in USB communication port and RJ-45 network protection
- Off-mode charging
- Cold start function
- Auto restart while AC is recovering
| Model | ST 850 |
| Capacity | 850 VA / 510W |
| Input Voltage | 220/230/240 VAC |
| Input Voltage Range | 162~268VAC/170~280VAC/177~290VAC |
| Output Voltage Regulation | ±10% (Bat. mode) |
| Transfer Time | Typical 6 ms, max. 10 ms |
| Waveform | Simulated Sine Wave |
| Battery Type & Number | 12 V / 9 AH x 1 |
| Charging Time | 6-8 hours recover to 90% capacity |
| Dimension (DxWxH) | 288 x 99 x 280 (mm) |
| Net Weight (kgs) | 7.8 |
| Humidity | 0-90% RH @ 0-40°C (non-condensing) |
| Noise Level | < 40dB @ 1 meter |
Виж още UPS FSP
Виж всички UPS в категорията
| Изходяща мощност: | 850 VA |
|---|---|
| Тип: | Line Interactive |
| Формфактор: | Tower |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
35.24 €
/68.92 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
132.54 €
/259.22 лв
-
127.99 €
/250.32 лв
-
79.80 €
/156.08 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
23.31 €
/45.58 лв
-
14.59 €
/28.54 лв
-
101.99 €
/199.47 лв
-
547.21 €
/1070.25 лв
-
82.83 €
/162.00 лв
-
222.67 €
/435.51 лв
-
25.75 €
/50.36 лв
-
9.07 €
/17.74 лв
-
8.26 €
/16.16 лв
-
16.32 €
/31.92 лв
-
24.49 €
/47.90 лв
-
13.20 €
/25.82 лв
-
16.32 €
/31.92 лв
-
10.89 €
/21.30 лв
-
14.59 €
/28.54 лв
-
6.88 €
/13.45 лв
-
13.28 €
/25.97 лв
-
149.60 €
/292.60 лв
-
82.83 €
/162.00 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
5.30 €
/10.37 лв
-
1946.15 €
/3806.33 лв
-
199.38 €
/389.96 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
10.88 €
/21.27 лв
-
94.06 €
/183.97 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
239.29 €
/468.01 лв
-
1241.26 €
/2427.69 лв
-
733.44 €
/1434.49 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
15.10 €
/29.53 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
82.83 €
/162.00 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
114.99 €
/224.90 лв
-
222.67 €
/435.51 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
25.75 €
/50.36 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
427.14 €
/835.41 лв
-
247.99 €
/485.03 лв
-
149.99 €
/293.35 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
239.29 €
/468.01 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
368.99 €
/721.68 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
214.99 €
/420.48 лв
-
101.99 €
/199.47 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
324.99 €
/635.63 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
61.35 €
/119.99 лв
-
255.13 €
/498.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
297.32 €
/581.51 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
87.99 €
/172.09 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
539.99 €
/1056.13 лв
-
683.99 €
/1337.77 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
499.60 €
/977.14 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
547.53 €
/1070.88 лв
-
387.43 €
/757.74 лв
-
105.41 €
/206.16 лв
107.78 € -
105.41 €
/206.16 лв
107.78 € -
4.80 €
/9.38 лв
5.17 € -
87.84 €
/171.80 лв
89.83 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
7.84 €
/15.33 лв
9.09 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
9.99 €
/19.54 лв
12.78 € -
78.99 €
/154.49 лв
168.72 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 €
UPS FSP IFP1500 FSP PPF9003100, 1500VA/900W, Line Interactive, Mini Tower137.53 €
/268.99 лв
UPS FSP FP1500, 1500VA/900W, линейно-интерактивен, Mini Tower137.79 €
/269.50 лв
UPS APC BE850G2-GR, 850VA/520W, Line Interactive, Adapter138.99 €
/271.84 лв












































































