ST 1200
Main features:
- Simulated sine wave
- Built-in AVR for voltage stabilization
- Easy replacement battery compartment & hot-swappable battery design
- Built-in USB communication port and RJ-45 network protection
- Off-mode charging
- Cold start function
- Auto restart while AC is recovering
UPS Specifications:
| Model | ST 1200 |
| Capacity | 1200 VA / 720W |
| Input Voltage | 220/230/240 VAC |
| Input Voltage Range | 162~268VAC/170~280VAC/177~290VAC |
| Output Voltage Regulation | ±10% (Bat. mode) |
| Transfer Time | Typical 6 ms, max. 10 ms |
| Waveform | Simulated Sine Wave |
| Battery Type & Number | 12V / 9 Ah x 2 |
| Charging Time | 6-8 hours recover to 90% capacity |
| Dimension (DxWxH) | 410 x 99 x 280 (mm) |
| Net Weight (kgs) | 11.1 |
| Humidity | 0-90% RH @ 0-40°C (non-condensing) |
| Noise Level | < 40dB @ 1 meter |
Виж още UPS FSP
Виж всички UPS в категорията
| Изходяща мощност: | 1200 VA |
|---|---|
| Тип: | Line Interactive |
| Формфактор: | Tower |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
206.62 €
/404.12 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
391.86 €
/766.40 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
571.04 €
/1116.86 лв
120.00 € лв -
253.58 €
/495.96 лв
120.00 € лв -
560.99 €
/1097.20 лв
120.00 € лв -
63.87 €
/124.92 лв
120.00 € лв -
425.55 €
/832.30 лв
120.00 € лв -
221.64 €
/433.50 лв
120.00 € лв -
Разклонител Legrand 6 945 16, 2 гнезда, контакт/без кабел, IP20, IK04 устойчивост на удар, светлосив
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
13.28 €
/25.97 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
8.26 €
/16.16 лв
120.00 € лв -
10.79 €
/21.11 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
51.02 €
/99.79 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
167.81 €
/328.22 лв
120.00 € лв -
81.27 €
/158.94 лв
120.00 € лв -
13.41 €
/26.23 лв
120.00 € лв -
427.14 €
/835.41 лв
120.00 € лв -
301.72 €
/590.11 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
21.44 €
/41.94 лв
120.00 € лв -
379.21 €
/741.66 лв
120.00 € лв -
13.41 €
/26.23 лв
120.00 € лв -
16.28 €
/31.84 лв
120.00 € лв -
1241.26 €
/2427.69 лв
120.00 € лв -
229.89 €
/449.62 лв
120.00 € лв -
91.76 €
/179.47 лв
120.00 € лв -
13.28 €
/25.97 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
64.06 €
/125.30 лв
120.00 € лв -
345.30 €
/675.35 лв
120.00 € лв -
21.44 €
/41.94 лв
120.00 € лв -
356.41 €
/697.08 лв
120.00 € лв
-
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
86.99 €
/170.14 лв
120.00 € лв -
91.76 €
/179.47 лв
120.00 € лв -
229.89 €
/449.62 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
19.87 €
/38.85 лв
120.00 € лв -
101.99 €
/199.47 лв
120.00 € лв -
427.14 €
/835.41 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
345.30 €
/675.35 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.35 лв
120.00 € лв -
368.99 €
/721.68 лв
120.00 € лв -
142.99 €
/279.66 лв
120.00 € лв -
247.99 €
/485.03 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
1055.59 €
/2064.55 лв
120.00 € лв -
344.99 €
/674.74 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.52 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
560.99 €
/1097.20 лв
120.00 € лв -
324.99 €
/635.63 лв
120.00 € лв -
539.99 €
/1056.13 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.35 лв
120.00 € лв -
986.00 €
/1928.44 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
11.50 €
/22.49 лв
120.00 € лв
-
105.41 €
/206.16 лв
120.00 € лв -
105.41 €
/206.16 лв
120.00 € лв -
87.84 €
/171.80 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
5.88 €
/11.50 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
14.59 €
/28.54 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
64.40 €
/125.95 лв
120.00 € лв -
10.88 €
/21.27 лв
120.00 € лв -
109.74 €
/214.63 лв
120.00 € лв
UPS DURANTE COMPACT, 1500VA/900W, Line interactive, Tower184.06 €
/360.00 лв
UPS Eaton 5E Gen2 5E1600UI, 1600VA/900W, Line-Interactive, Tower184.45 €
/360.75 лв
UPS APC Back UPS Pro BR BR650MI, 650VA/390W, Line Interactive, Tower184.99 €
/361.81 лв











































































