UPS Specifications:
| Model | Champ TW 6K |
| Capacity | 6000 VA / 5400W |
| Input Voltage Range | 110-300 VAC (50% load), 176-300VAC (100% load) |
| Input Frequency | 46Hz ~ 54Hz or 56Hz ~ 64Hz |
| Power Factor | ≥ 0.99 @ Nominal Voltage (100% load) |
| Output Voltage | 208/220/230/240 VAC |
| Output Frequency Range | 46Hz ~ 54Hz or 56Hz ~ 64Hz |
| Current Crest Ratio | 3:1 |
| Harmonic Distortion | ≤ 3 % THD (Linear Load) ≤ 5 % THD (Non-linear Load) |
| Output Transfer Time (Typical) | Zero (AC to DC) Zero (Inverter to Bypass) |
| Output Waveform (Batt. Mode) | Pure Sinewave |
| Battery Type & Number | No internal battery |
| Backup Time | Up to 12mins @ full load |
| Typical Recharge Time (up to 90% capacity) | 4 hours |
| Indicators / AC Mode | ✔ |
| Indicators / Battery Mode | ✔ |
| Indicators / Battery level | ✔ |
| Indicators / Load level | ✔ |
| Indicators / Bypass mode | ✔ |
| Indicators / Fault | ✔ |
| Alarm / Battery Mode | Sounding every 4 seconds |
| Alarm / Low Battery | Sounding every second (Batt. Mode) |
| Alarm / Overload | Sounding twice per second |
| Alarm / Fault | Continuously sounding |
| Physical Dimension (mm) | 369 x 190 x 318 (DxWxH) |
| UPS Net Weight (kg) Long run time Model | 12 |
| Operating Environment / Humidity | 20-90 % RH @ 0- 40°C (non-condensing) |
| Operating Environment / Noise Level | Less than 50dB @ 1 Meter |
| Management / Optional USB / RS-232 Port | Supports Windows® 98/XP/2000/Vista/7/8/10, Windows® Server 2000/2003/2008/2012/2016, Linux, and MAC |
| Optional SNMP | Power management from SNMP manager and web browser |
Виж още UPS FSP
Виж всички UPS в категорията
| Изходяща мощност: | 6000 VA |
|---|---|
| Тип: | ON Line |
| Формфактор: | Tower |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
109.74 €
/214.63 лв
120.00 € лв -
126.60 €
/247.62 лв
120.00 € лв -
76.10 €
/148.83 лв
120.00 € лв -
135.78 €
/265.56 лв
120.00 € лв -
178.97 €
/350.03 лв
120.00 € лв -
87.53 €
/171.20 лв
120.00 € лв -
Разклонител Lanberg PDU-08F-0200-BK, 8 гнезда, IP20 защита, бутон за вкл./изкл., 1U, 2m кабел, черен
26.08 €
/51.01 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
17.26 €
/33.75 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
206.62 €
/404.12 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
391.70 €
/766.11 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
571.04 €
/1116.86 лв
120.00 € лв -
253.58 €
/495.96 лв
120.00 € лв -
560.99 €
/1097.20 лв
120.00 € лв -
63.87 €
/124.92 лв
120.00 € лв -
425.55 €
/832.30 лв
120.00 € лв -
221.64 €
/433.50 лв
120.00 € лв -
Разклонител Legrand 6 945 16, 2 гнезда, контакт/без кабел, IP20, IK04 устойчивост на удар, светлосив
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
13.28 €
/25.97 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
8.26 €
/16.16 лв
120.00 € лв -
10.79 €
/21.11 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
51.02 €
/99.79 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
167.81 €
/328.22 лв
120.00 € лв -
81.27 €
/158.94 лв
120.00 € лв -
13.41 €
/26.23 лв
120.00 € лв -
427.14 €
/835.41 лв
120.00 € лв -
301.72 €
/590.11 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
21.44 €
/41.94 лв
120.00 € лв -
379.55 €
/742.34 лв
120.00 € лв
-
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
86.99 €
/170.14 лв
120.00 € лв -
91.76 €
/179.47 лв
120.00 € лв -
229.89 €
/449.62 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.00 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
101.99 €
/199.47 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
427.14 €
/835.41 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
19.87 €
/38.85 лв
120.00 € лв -
142.99 €
/279.66 лв
120.00 € лв -
247.99 €
/485.03 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.35 лв
120.00 € лв -
345.30 €
/675.35 лв
120.00 € лв -
368.99 €
/721.68 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
1055.59 €
/2064.55 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
560.99 €
/1097.20 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.52 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
324.99 €
/635.63 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
539.99 €
/1056.13 лв
120.00 € лв -
168.72 €
/329.99 лв
120.00 € лв -
1022.58 €
/1999.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.35 лв
120.00 € лв -
43.45 €
/84.99 лв
120.00 € лв -
21.98 €
/42.99 лв
120.00 € лв
-
105.41 €
/206.16 лв
120.00 € лв -
105.41 €
/206.16 лв
120.00 € лв -
87.84 €
/171.80 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
5.88 €
/11.50 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
14.59 €
/28.54 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
64.40 €
/125.95 лв
120.00 € лв -
10.88 €
/21.27 лв
120.00 € лв -
109.74 €
/214.63 лв
120.00 € лв
UPS Legrand Keor RT 310046, 1500VA/1350W, Line-Interactive, Rack/Tower800.14 €
/1564.93 лв
UPS AEC IST3J 2 kVA, 2kVA-2kW, online, rack/tower803.66 €
/1571.81 лв
UPS ABB PowerValue 11RT G2 2kVA B, 2000VA/2000W, ON Line, Rack/Tower769.07 €
/1504.17 лв
































































