С Levenhuk Kelvin Nova BASE 70/400 всеки може да стане професионален астрофотограф. Всичко, от което се нуждаете, за да се гмурнете в мистериите на Вселената, са няколко минути от вашето време и Вашият собствен смартфон. Сглобете фототелескопа и монтирайте телефона си в адаптера, за да започнете да снимате веднага!
Насочете телескопа към Луната и се пригответе да бъдете удивени, понеже кратери, планини, морета и хребети изглеждат доста ефектно. Сатурн ще изглежда като малка топка, чиито пръстени приличат на мънички уши, докато близо до диска на Юпитер ще можете да различите четирите му основни спътника. Телескопът ще осигури също възможност за наблюдение на обекти от далечния Космос. Например, звездните купове "Ясли" (Beehive) и "Големият Херкулес" (Great Hercules) ще се разделят на блестящи звезди точно пред очите Ви.
Искате малко разнообразие? Насочете телескопа към хоризонта, за да изследвате наземни пейзажи с изглед, като този при гледане през далекоглед. За да направите ясна снимка без да докосвате устройството, натиснете бутона на дистанционното управление на затвора с Bluetooth от Вашия смартфон. Можете да споделяте Вашите снимки с приятели директно от галерията на телефона си за миг.
Работата с телескопа е много проста. Просто поставете ръката си върху дръжката за панорамиране и насочете телескопа към целта си. Не се нуждаете от каквито и да било предварителни познания или умения, за да започнете да снимате Космоса и природата.
Вземете Levenhuk Kelvin Nova BASE 70/400 със себе си при пътуване или къмпингуване, за да направите преживяванията си още по-запомнящи се! В комплекта е включена торба за пренасяне.
Основни характеристики:
- Дистанционното управление на затвора с Bluetooth гарантира ярки и отчетливи снимки за миг
- Адаптерът е съвместим с всички модели с Android или iPhone
- Обхождайте небето като професионалист с удобния оптичен визьор
- Дръжката за панорамиране ви помага да се прицелите в обекта и бързо да оформите перфектната снимка
- Устройство 3 в 1: телескоп за изследване на небето, зрителна тръба за наземни наблюдения и студио за мобилна фотография
- Перфектният избор за пътувания, наблюдение на звезди и фотографиране на Луната и природата
Комплектът включва:
- Оптична тръба на телескопа
- Адаптер за смартфон
- Дистанционен спусък Bluetooth
- Азимутална монтировка
- Оптичен визьор 5x20
- Диагонална призма 90°
- Окуляр Kellner MA 10 mm
- Окуляр Kellner MA 20 mm
- Лунен филтър
- Леща на Барлоу с увеличение 3x
- Алуминиев триножник
- Поставка за принадлежности
- Торба за пренасяне
- Ръководство за потребителя и гаранция
| Марка | Kelvin |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555028200 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 59x22x50 cm |
| Транспортно тегло | 14.8 kg |
| Оптична конструкция | рефракторен телескоп |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Оптично покритие | с цялостно покритие, синьо |
| Диаметър на лещата на обектива (апертура), mm | 70 |
| Фокусно разстояние, mm | 400 |
| Най-голямо практическо увеличение, x | 140 |
| Отношение на апертурата | f/5.71 |
| Прагова стойност на резолюцията, ъглови секунди | 2 |
| Гранична звездна величина | 10.9 |
| Окуляри | Kellner MA 10 mm (40x), Kellner MA 20 mm (20x) |
| Диаметър на тръбата на окуляра, in | 1,25 |
| Леща на Барлоу | 3x |
| Визьор | оптичен, 5x20 |
| Фокусиращо устройство | 1,25" |
| Включени филтри | лунен |
| Триножник | алуминий |
| Височина на триножника (регулируема), mm | регулируеми, до 1140 |
| Поставка за принадлежности | yes |
| Управление на телескопа | ръчно |
| Монтировка | азимутална |
| Режим на монтиране на оптичната тръба | плоча „лястовича опашка“ |
| Монтировка тип „лястовича опашка“ | yes |
| Материал на оптичната тръба | алуминий |
| Фотография със смартфон | yes |
| Потребителско ниво | начинаещи |
| Ниво на трудност на сглобяване и монтаж | лесно |
| Наблюдаван обект | наземни обекти, планети на Слънчевата система |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.46 €
/53.71 лв
-
16.42 €
/32.12 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
25.84 €
/50.55 лв
-
85.27 €
/166.78 лв
-
34.67 €
/67.81 лв
-
26.29 €
/51.42 лв
-
16.75 €
/32.76 лв
-
103.40 €
/202.23 лв
-
12.22 €
/23.89 лв
-
18.21 €
/35.61 лв
19.41 € -
23.00 €
/44.99 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
25.56 €
/50.00 лв
-
24.91 €
/48.71 лв
-
74.25 €
/145.22 лв
-
30.29 €
/59.25 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
18.98 €
/37.13 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
13.12 €
/25.66 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
17.10 €
/33.44 лв
-
52.90 €
/103.46 лв
-
12.53 €
/24.50 лв
-
5.71 €
/11.16 лв
-
21.64 €
/42.33 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
3.67 €
/7.18 лв
-
12.58 €
/24.61 лв
-
75.46 €
/147.59 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
10.82 €
/21.16 лв
-
10.40 €
/20.33 лв
-
182.81 €
/357.54 лв
-
22.46 €
/43.93 лв
-
5.83 €
/11.41 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
19.89 €
/38.90 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
5.11 €
/9.99 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
29.93 €
/58.53 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
284.99 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
84.67 €
/165.59 лв
88.51 € -
470.38 €
/919.99 лв
529.19 € -
32.69 €
/63.94 лв
33.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
23.99 €
/46.92 лв
26.99 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
84.99 €
/166.23 лв
94.64 € -
347.87 €
/680.37 лв
389.51 € -
241.31 €
/471.95 лв
264.11 € -
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
20.58 €
/40.26 лв
21.53 € -
14.98 €
/29.29 лв
16.18 € -
11.68 €
/22.84 лв
12.72 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
262.60 €
/513.60 лв
268.99 € -
208.99 €
/408.75 лв
239.99 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
65.63 €
/128.37 лв
71.48 € -
7.09 €
/13.87 лв
9.71 € -
20.69 €
/40.47 лв
21.95 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
27.90 €
/54.57 лв
41.65 € -
37.90 €
/74.13 лв
46.51 € -
29.97 €
/58.62 лв
34.52 € -
40.16 €
/78.55 лв
48.29 €




















































































































