Faytech 1010502377 FT27I5CAPOB
| Размер: | 27" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive Multi Touch |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178 / 178 |
| Време за реакция : | 5 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Параметри на процесора: | Intel Core i5-7300U Processor Kaby Lake |
| RAM памет: | 8GB |
| Параметри на RAM паметта: | 8GB DDR4 non-ECC (max. 16GB) |
| Видеокарта: | Intel HD Graphics |
| Място за съхранение: | 128GB SSD Industrial Grade |
| Операционна система: | Linux |
| Операционна система версия: | Linux Ubuntu |
| Поддържани операционни системи: | Win10; Linux; 32Bit/64Bit |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| USB-HUB: | 4 x USB 3.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| LAN: | 2 x LAN |
| Wireless: | да |
| Изход за захранване: | 1x 12V DC-In (screwable) |
| Аудио: | Realtek ALC3251 Audio CODEC |
| Изходи: | 1x MIC-In & EAR-Out, 1x 10-PIN DIO as RJ50, 1x COM – RS 232 RX/TX (COM2, DSUB9), 2x COM – RS 232 & 485 RX/TX & A+/B- (COM3&4, RJ12) |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | 1.1mm cover glass with 7H surface hardness; Optically bonded Touch Panel to LCD Panel, 24/7, 10 Clamp Support |
| Стойка: | включена в комплекта |
| Включени аксесоари: | Power Supply (see Power section) ; W-LAN antenna (RP-SMA female) ; Short Installation Manual ; Standard Stand |
| Енергопотребление: | 74 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front |
| Работна температура: | -10º ~ 60º |
| Тегло: | 8.000 кг. |
Виж още Настолни компютри Faytech
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Индустриален |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двуядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 7300U |
| Процесор сокет: | 1356 |
| Архитектура: | Kaby Lake |
| Честота процесор: | 2600 MHz |
| Turbo Boost до: | 3500 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 128 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics 620 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 27" (68.58cm) |
| Монитор: | Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Linux |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Терминал Thin Client NComputing L230, for Windows and Linux, PS/2, USB 1.1, Stereo output, Microphone port, D-sub 15,LAN49.29 €
/96.40 лв
Терминал ATRUST M300 Zero client, SOC SMSC UFX600, D-sub 15, WMS 201283.93 €
/164.15 лв
Терминал (Thin Client) Dell Wyse E02, VGA, 2x USB 2.0, Lan1000, Microsoft Windows MultiPoint Server 201189.05 €
/174.16 лв






































































































