PC System
| CPU | Intel® Core™ i5-7300U Processor Kaby Lake |
| GPU Graphics | Intel® HD Graphics |
| Audio | Realtek ALC3236 Audio CODEC |
| Memory | 8GB DDR4 non-ECC (max. 16GB) |
| Switchable Storage | faytech Industrial 128GB SSD |
| Network | 2x Realtek PCIe GB LAN 8111G (1000Mbps); M.2 E-key Wi-Fi module |
| Driver Support | Windows 10 + Linux Ubuntu |
| Preinstalled OS | Linux Ubuntu |
LCD Panel
| Screen diagonal | 19" / 48.2 cm |
| Display active screen size | 37.93 cm x 30.41 cm (14.93 in x 11.97 in) |
| Aspect ratio | 5:4 |
| Physical resolution | 1280×1024 px |
| Maximum showable resolution | 1920×1080 px |
| Brightness | 250 (cd/m²) |
| Contrast | 1000:1 |
| Typical reaction time Tr/ Tf | 1.5/3.5 (ms) |
| Visual angle horizontal/vertical | 170/160 (°) |
| Backlight | LED |
| Backlight lifetime | 40,000 (hours) |
Touch Panel
| Touch technology | Projected Capacitive 10-Point Multitouch |
| Touch lifetime | Unlimited |
| Surface hardness | 7H |
| Surface treatment | Anti-glare (chemical etching) |
| Glass strengthening | Chemically Strengthened |
Operation/Mechanical
| Operating temperature | -10 °C ~ +60 °C (14 °F ~ 140 °F) |
| Humidity range | 10% - 90% RH |
| Net weight | 2.30 kg / 5.0706 lb |
| Gross weight (incl. cartonage) | 4.00 kg / 8.8184 lb |
| Housing material | Rubber frame, Aluminum IPC back case |
| Housing sizes | 431.5 mm x 364.5 mm x 69.0 mm (16.98 in x 14.35 in x 2.716 in) |
| Clamp support | Yes |
| cut-out for clamp supports (L X H) | 407.5 mm x 340.5 mm (16.04 in x 13.40 in) |
| Amount of clamps required | 6 |
| Mounting | VESA 100 |
Виж още Настолни компютри Faytech
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Индустриален |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двуядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 7300U |
| Процесор сокет: | 1356 |
| Архитектура: | Kaby Lake |
| Честота процесор: | 2600 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 128 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics 620 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 19" (48 cm) |
| Монитор: | Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Linux |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
228.24 €
/446.41 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Терминал Thin Client NComputing L230, for Windows and Linux, PS/2, USB 1.1, Stereo output, Microphone port, D-sub 15,LAN49.29 €
/96.40 лв
Терминал ATRUST M300 Zero client, SOC SMSC UFX600, D-sub 15, WMS 201284.44 €
/165.15 лв
Терминал (Thin Client) Dell Wyse E02, VGA, 2x USB 2.0, Lan1000, Microsoft Windows MultiPoint Server 201189.05 €
/174.16 лв


































































































