EPS17S5-2UWA-1-MT-8G-1S-NO-00-BK
Black
Размер: 17"
Резолюция: 1280x1024
Формат: 5:4
Подсветка: LED
Тъчскрийн технология: Capacitive Multi Touch
Покритие на екрана: Anti-Glare
Яркост: 250 cd/m2
Статичен контраст: 1000:1
Ъгли на виждане: 170 / 160
Време за реакция : 5 ms
Цветове на дисплея: 16.7 M
Процесор: Intel Core i5
Параметри на процесора: Intel Core i5-8500T Processor (9M Smart Cache, up to 3.50 GHz by Intel Turbo Boost Technology 2.0) Intel vPro Support
RAM памет: 8GB
Параметри на RAM паметта: 8GB 2666MHz DDR4 SO-DIMM on 1 of 2 slots (expandable to 32GB)
Видеокарта: Intel UHD Graphics 630
Място за съхранение: M.2 128GB SATA3 SSD
Операционна система: Без инсталирана операционна система
Поддържани операционни системи: Microsoft Windows 10 IoT Enterprise LTSC 64-bit; Windows 10 Professional English 64-bit
Колонки: 2 x 2W
USB-C: 1 x USB-C
USB-HUB: 3 x USB 3.0
Изход за захранване: 12V/24V Cash Drawer Port on I/O (EPSON Pinout, 24V default; selectable by internal swtich)
Аудио: 1 x 3.5 mm audio-out
Изходи: 2 x USB 2.0 ; 4 x Micro USB 2.0 ; 1 x 24V USB ; 2 x 12V USB ; 2 x RJ45 (Serial Ports)
VESA: 75x75
Функции: TPM 2.0 ; Active Management Technology (Intel® AMT 11.0) Support ; Intel Q370 Express ; Intel vPro Support
Стойка: включена в комплекта
Включени аксесоари: EloPOS, NA Power Cord, EU Power Cord, Power Adapter – 180W, Cable RJ-45 to DB-9, Cable cover locking screw, QIG
Енергопотребление: 76 W
Цвят на корпуса: Черен
Виж още Настолни компютри Elo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | All in One PC |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Шестядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 8500T |
| Процесор сокет: | 1151 |
| Архитектура: | Coffee Lake |
| Честота процесор: | 2100 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 128 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 17" (43.18 cm) |
| Монитор: | Touchscreen |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1211.81 €
/2370.09 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1262.00 €
/2468.27 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Настолен компютър PC "Raven", шестядрен AMD Ryzen 5 9600X 3.9/5.4GHz, GeForce RTX 5070 12GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, Free DOS2299.99 €
/4498.39 лв
Настолен компютър Dell Pro Max Micro FCM2250 (BTO104_FCM2250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, RTX A400 4GB GDDR6, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro2302.54 €
/4503.37 лв
Настолен компютър HP Z440 Workstation (1WV62EA), четириядрен Broadwell Intel Xeon E5-1620 v4 3.5/3.8GHz, Nvidia Quadro P2000 5GB GDDR5, 16GB DDR4, 256GB PCIe SSD, 8x USB 3.0, Windows 10 Pro2367.74 €
/4630.89 лв















































































































