Цвят Бял
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 25X16
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 25X16
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Универсален |
| Широчина: | 25 mm |
| Височина: | 16 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Бял |
| Особеност: | няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark EM5624040, широчина 40 mm, височина 40 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял2.30 €
/4.50 лв
Кабелен канал Elmark EM5622516A, самозалепващ, широчина 25 mm, височина 16 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял2.42 €
/4.73 лв
Кабелен канал Elmark EM5621212DW, широчина 12 mm, височина 12 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, кафяв1.53 €
/3.00 лв

