Цвят Бял
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 40X40
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 40X40
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вертикална: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип на суичовете: | Универсален |
| Широчина: | 40 mm |
| Височина: | 40 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Механична: | Пластмаса |
| Цвят: | Бял |
| Особеност: | Без капак |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark EM5622516A, самозалепващ, широчина 25 mm, височина 16 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял2.42 €
/4.73 лв
Кабелен канал Elmark EM5623016, широчина 30 mm, височина 16 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял2.60 €
/5.09 лв
Кабелен канал Elmark EM5622525, широчина 25 mm, височина 25 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял2.75 €
/5.38 лв

