Подов канал Legrand 030092 50x12 мм, 3 отделения, 2 м, с капак, сив
Виж още Кабелни канали и Скари Legrand
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Виж още Кабелни канали и Скари Legrand
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Подов |
| Широчина: | 50 mm |
| Височина: | 12 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Особеност: | няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark EM56050825U, широчина 50 mm, височина 40 mm, дължина 2500 mm, метален, сив9.50 €
/18.57 лв
Кабелен канал Elmark EM5626040S, широчина 60 mm, височина 40 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, сив8.95 €
/17.51 лв
Кабелен канал Elmark EM5624025P, широчина 40 mm, височина 25 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, кафяв8.89 €
/17.39 лв

