| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ecoflow |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EFDELTAPRO3-EU-CBox |
| КАПАЦИТЕТ | 4096 Wh |
| МОЩНОСТ | 4000 W |
| МАКСИМАЛНА МОЩНОСТ (X-Boost) | 8000 W |
| ИНВЕРТОР | Чиста синусоида |
| ТИП БАТЕРИЯ | LiFePO4 |
| СМАРТ УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ОПЦИЯ ЗА РАЗШИРЯВАНЕ НА КАПАЦИТЕТ | Да |
| РАЗШИРЯВАНЕ НА КАПАЦИТЕТ | Expandable capacity to 12 kWh |
| ВХОДОВЕ (ТИП) | AC Соларен Автомобил |
| ВХОДОВЕ (ОПИСАНИЕ) | AC (Schuko) (200~240V, 3A, 50/60Hz, 2900W, 0-80% in 1h) Соларен (DC input 11V-60V1 x 500W Max Car Power x 1 (12.6V, 10A, 126W Max) |
| ИЗХОДИ (ТИП) | AC USB-A USB-C DC5521 |
| ИЗХОДИ | AC x 5 4000W (Surge 8000W) USB-A x 2 (2 x 18W Max) USB-C (x2): 5/9/12/15V-3A,20V--5A, 2 x 100W Max DC5521 x 1 (1 x 12.6V, 5A Max), 1 x Anderson port (30A max) |
| AC ЗАХРАНВАНЕ | 200~240V, 3A, 50/60Hz, 1800W, 0-80% in 1h |
| СОЛАРНО ЗАХРАНВАНЕ | High-voltage (HPV) 30-150 V / 15 A / max ~1 600 W (LPV) 11-60 V / 20 A / max ~1 000 W Total ~2 600 W for the unit alone |
| ЦИКЛИ НА ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА | 4000 cycles to 80% capacity |
| UPS ФУНКЦИЯ | Да |
| UPS ВРЕМЕ НА ПРЕВКЛЮЧВАНЕ | <10 ms |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Аварийно захранване UPS Захранване в автомобил Каравани Къмпинг Пътешествия Събития на открито Мобилни офиси Строителни обекти |
| НИВО НА ШУМ | <30dB at 2000W |
| РАЗМЕРИ | 693 x 341 x 410 mm |
| ТЕГЛО | 51.5 kg |
| ДРУГИ | Подходяща за: Аварийно захранване у дома Къмпинг, пътувания и офроуд приключения Захранване на лаптопи, хладилници, инструменти и битова техника Мобилни офиси и строителни обекти Предимства Висока мощност и голям капацитет Изключително бързо зареждане LiFePO4 батерия с дълъг живот и безопасна работа Възможност за разширяване с допълнителни батерии Интелигентен контрол чрез мобилно приложение |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895251622622 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
45.57 €
/89.12 лв
120.00 € лв -
8.69 €
/17.00 лв
120.00 € лв -
407.39 €
/796.78 лв
120.00 € лв -
74.49 €
/145.70 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
367.76 €
/719.28 лв
120.00 € лв -
32.15 €
/62.88 лв
120.00 € лв -
36.79 €
/71.96 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
269.99 €
/528.05 лв
120.00 € лв -
6.56 €
/12.84 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв -
106.33 €
/207.97 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
101.99 €
/199.48 лв
120.00 € лв -
220.86 €
/431.96 лв
120.00 € лв -
127.82 €
/249.99 лв
120.00 € лв -
13.42 €
/26.25 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
14.13 €
/27.63 лв
120.00 € лв -
148.16 €
/289.78 лв
120.00 € лв -
22.82 €
/44.63 лв
120.00 € лв -
122.55 €
/239.70 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
10.00 €
/19.56 лв
120.00 € лв -
3.89 €
/7.62 лв
120.00 € лв -
29.44 €
/57.59 лв
120.00 € лв -
10.79 €
/21.10 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
6.82 €
/13.34 лв
120.00 € лв -
632.58 €
/1237.22 лв
120.00 € лв -
724.99 €
/1417.96 лв
120.00 € лв -
22.68 €
/44.35 лв
120.00 € лв -
301.09 €
/588.88 лв
120.00 € лв -
91.55 €
/179.06 лв
120.00 € лв -
529.25 €
/1035.12 лв
120.00 € лв -
150.45 €
/294.25 лв
120.00 € лв -
91.12 €
/178.21 лв
120.00 € лв -
172.35 €
/337.09 лв
120.00 € лв -
254.27 €
/497.31 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв
-
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
9.98 €
/19.52 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
1236.48 €
/2418.34 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
91.79 €
/179.53 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
68.07 €
/133.14 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
444.99 €
/870.32 лв
120.00 € лв -
61.20 €
/119.70 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.98 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
158.43 €
/309.87 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
56.98 €
/111.44 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
88.56 €
/173.21 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
61.37 €
/120.02 лв
120.00 € лв -
124.03 €
/242.58 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
34.83 €
/68.12 лв
120.00 € лв -
962.40 €
/1882.29 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/27.00 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
22.84 €
/44.68 лв
120.00 € лв -
21.14 €
/41.34 лв
120.00 € лв -
214.61 €
/419.74 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
371.59 €
/726.76 лв
120.00 € лв
























































































































