N207VD3681EMEA01_2101_WIN-14
Black
Intel® Core™ i5-10400 Processor 12M Cache, up to 4.30 GHz
Intel® UHD Graphics 630
Chipset B460
8GB DDR4 2666MHz (1x8GB), 2 UDIMM slots, up to 64GB
256GB SSD
Tray load DVD Drive (Reads and Writes to DVD/CD)
Media Card Reader
Realtek RTL8111HS 10/100/1000 Mbps
HDMI
VGA
4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
4x USB 2.0 Type-A
1x Universal audio jack,
1x Line-out re-tasking Line-in audio jack, Dual Channel High Definition Audio, Realtek ALC3246, Intel High Definition Audio Interface
1x half-height PCIe x1 slot,
1x half-height PCIe x16 slot
1x M.2 2230 slot for Wi-Fi/Bluetooth card,
1x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive
Linux Ubuntu
29.0 x 29.3 x 9.3
Виж още Настолни компютри Dell
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Шестядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 10400 |
| Процесор сокет: | 1200 |
| Честота процесор: | 2900 MHz |
| Архитектура: | Comet Lake |
| Turbo Boost до: | 4300 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | DVD RW |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Linux |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
94.83 €
/185.47 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Терминал Thin Client NComputing L230, for Windows and Linux, PS/2, USB 1.1, Stereo output, Microphone port, D-sub 15,LAN49.29 €
/96.40 лв
Терминал ATRUST M300 Zero client, SOC SMSC UFX600, D-sub 15, WMS 201284.02 €
/164.33 лв
Терминал (Thin Client) Dell Wyse E02, VGA, 2x USB 2.0, Lan1000, Microsoft Windows MultiPoint Server 201189.05 €
/174.16 лв








































































































