| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Vostro 3530 |
| Процесор | Intel® Core™ i7-1355U (10-ядрен) Базова честота: 1.70 GHz Макс. честота: 5.00 GHz Размер на кеша: 12 MB |
| RAM-памет | 8GB 3200MHz (1x8GB) Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 120Hz матов Яркост: 250nits Макс. честота на опресняване: 120Hz Цветова гама: 45% NTSC |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | HDMI 1.4 |
| Камера | 720p HD Web Camera с интегриран микрофон |
| Дънна платка | Integrated with the processor, Слотове: 2x SODIMM slots; up to 16GB per slot Памет: 2x SODIMM slots; up to 16GB per slotx DDR4 слотове за памет |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth |
| USB Портове | 1x USB 3.2 Type-A Gen 1 1x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| USB 2.0 | 1x USB 2.0 |
| Клавиатура | Пълноразмерна с цифрова клавиатура БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2230/2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Wedge-Shaped Lock Slot Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Други | Тегло: 1.90 кг Размери: 35.6 x 23.6 x 1.9 см Цвят: Черен |
| Батерия | 3-клетъчна, литиево-полимерна, 41Wh Поддържа Express Charge и Express Charge Boost 65W AC захранващ адаптер |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | N1601PVNB3530EMEA01 |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
13.90 €
/27.19 лв
120.00 € лв -
47.92 €
/93.73 лв
120.00 € лв -
43.20 €
/84.49 лв
120.00 € лв -
212.82 €
/416.25 лв
120.00 € лв -
10.94 €
/21.39 лв
120.00 € лв -
80.89 €
/158.21 лв
120.00 € лв -
3.67 €
/7.17 лв
120.00 € лв -
138.99 €
/271.84 лв
120.00 € лв -
5.44 €
/10.64 лв
120.00 € лв -
62.05 €
/121.36 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
9.46 €
/18.50 лв
120.00 € лв -
19.18 €
/37.50 лв
120.00 € лв -
26.52 €
/51.87 лв
120.00 € лв -
160.46 €
/313.82 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
12.66 €
/24.76 лв
120.00 € лв -
617.11 €
/1206.97 лв
120.00 € лв -
12.68 €
/24.81 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
111.62 €
/218.32 лв
120.00 € лв -
15.89 €
/31.07 лв
120.00 € лв -
67.15 €
/131.34 лв
120.00 € лв -
77.57 €
/151.71 лв
120.00 € лв -
8.13 €
/15.90 лв
120.00 € лв -
Тонколони Edifier S350DB, 2.1, 150W RMS (2x40W + 70W), Bluetooth, 3.5mm жак, Optical, Coaxial, черни
238.77 €
/466.99 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
8.69 €
/17.00 лв
120.00 € лв -
599.99 €
/1173.48 лв
120.00 € лв -
7.29 €
/14.25 лв
120.00 € лв -
9.85 €
/19.27 лв
120.00 € лв -
15.24 €
/29.80 лв
120.00 € лв -
21.99 €
/43.01 лв
120.00 € лв -
34.98 €
/68.41 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.15 лв
120.00 € лв -
37.38 €
/73.11 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
9.29 €
/18.17 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв
-
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв -
9.69 €
/18.95 лв
120.00 € лв -
104.12 €
/203.64 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
204.71 €
/400.37 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
95.99 €
/187.74 лв
120.00 € лв -
65.97 €
/129.02 лв
120.00 € лв -
133.30 €
/260.72 лв
120.00 € лв -
61.20 €
/119.70 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
24.81 €
/48.53 лв
120.00 € лв -
28.20 €
/55.15 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
77.99 €
/152.54 лв
120.00 € лв -
25.97 €
/50.78 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/27.00 лв
120.00 € лв -
6.07 €
/11.86 лв
120.00 € лв -
197.17 €
/385.64 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
31.10 €
/60.82 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
56.29 €
/110.09 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
86.86 €
/169.88 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв
























































































































