Dell Vostro 3520 е идеалният избор за всеки професионалист, който иска да работи удобно, бързо и ефективно. Този 15,6-инчов лаптоп има висококачествен дисплей, който ви осигурява ярки и точни цветове, а вградената технология против отблясъци ви гарантира, че ще виждате екрана си ясно, дори когато работите в помещения със силна светлина. Освен това екранът притежава тристранна рамка, която е изключителна тънка и придава модерен и стилен вид на лаптопа ви. Екранът на лаптопът има FHD (1920x1080) AG WVA резолюция, която ви гарантира перфектна картина и отлична четливост при работа с важни документи и таблици. Лаптопът разполага с издръжлив корпус с модерен дизайн, който ви гарантира устойчивост и стил. Dell Vostro 3520 има голям тъчпад, удобни клавиши и механизъм на пантата, който ви осигурява по-ергономично писане и приятен работен процес. Освен това мониторът разполага с функцията Dell's ComfortView, която намалява излъчването на вредна синя светлина и елиминира вредното за зрението ви трептене. Вградените микрофон и камера ви помагат да водите всички важни ваши конферентни разговори с лекота, без притеснение, че вашите събеседници няма да ви виждат или чуват добре.
| Серия | Vostro 3520 |
|---|---|
| Софтуер | Ubuntu Linux 20.04 |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | Intel Core i3-1215U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| Чипсет | Intel Alder Lake |
| Памет, GB | 8GB 3200MHz (1x8GB) |
| Памет, слотове | up to 16GB, Two SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Звук | High definition audio interface, Two speakers |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | 802.11ac 1x1 WiFi |
| Bluetooth | Bluetooth |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card, One M.2 slot for 2230/2280 for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | headphone and microphone combo |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Web камера, MP | HD cam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Батерия, cell | 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), 65 Watt AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.6 x 1.7 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.80 €
/11.35 лв
120.00 € лв -
9.15 €
/17.89 лв
120.00 € лв -
50.62 €
/99.00 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
6.93 €
/13.54 лв
120.00 € лв -
46.60 €
/91.13 лв
120.00 € лв -
13.01 €
/25.44 лв
120.00 € лв -
98.51 €
/192.66 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
70.78 €
/138.43 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
25.00 €
/48.90 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
106.20 €
/207.71 лв
120.00 € лв -
212.15 €
/414.93 лв
120.00 € лв -
33.06 €
/64.66 лв
120.00 € лв -
7.16 €
/14.01 лв
120.00 € лв -
6.09 €
/11.91 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
129.78 €
/253.82 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
11.35 €
/22.19 лв
120.00 € лв -
18.38 €
/35.94 лв
120.00 € лв -
22.46 €
/43.93 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
43.63 €
/85.32 лв
120.00 € лв -
69.05 €
/135.05 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
5.57 €
/10.88 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
6.82 €
/13.34 лв
120.00 € лв -
9.47 €
/18.52 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
79.30 €
/155.10 лв
120.00 € лв -
13.20 €
/25.81 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
15.51 €
/30.34 лв
120.00 € лв -
150.93 €
/295.20 лв
120.00 € лв -
26.90 €
/52.61 лв
120.00 € лв -
80.99 €
/158.40 лв
120.00 € лв
-
323.99 €
/633.67 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
38.89 €
/76.06 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв
-
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
89.90 €
/175.83 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
358.99 €
/702.12 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
65.99 €
/129.07 лв
120.00 € лв -
38.17 €
/74.66 лв
120.00 € лв -
34.44 €
/67.36 лв
120.00 € лв -
32.20 €
/62.99 лв
120.00 € лв -
17.91 €
/35.03 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
24.98 €
/48.86 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
11.95 €
/23.37 лв
120.00 € лв -
9.00 €
/17.60 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
19.90 €
/38.92 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
12.93 €
/25.29 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
65.63 €
/128.37 лв
120.00 € лв -
76.47 €
/149.56 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
367.15 €
/718.09 лв
120.00 € лв -
11.58 €
/22.65 лв
120.00 € лв -
188.06 €
/367.80 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
278.32 €
/544.34 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
12.70 €
/24.84 лв
120.00 € лв -
1140.87 €
/2231.35 лв
120.00 € лв





















































































































