N6270VN3515EMEA01_2201_UBU-14
Black
Dell Vostro 3515 ви помага да работите по-бързо, по-умно и по-продуктивно. Този лаптоп има набор от функции, които ви помагат да се справите с натоварения си работен ден безпроблемно. Той ви гарантира умна, интуитивна и ефикасна работа. Освен това той има елегантен корпус с модерен дизайн, който ви помага да работите със стил и самочувствие. Неговият 15.6-инчов FHD (1920x1080) WVA AG дисплей ви гарантира изображения с ярки цветове и безкомпромисно качество. Освен това тънките рамки на екрана ви помагат да подобрите концентрацията си и да се фокусирате върху дисплея по-лесно. Наборът от разнообразни портове с които е снабден компютърът ще ви помогнат да работите бързо, ефективно и умно и ви гарантират отлична свързаност с множество периферни устройства. Dell Vostro 3515 разполага с функцията ExpressCharge, която ви позволява да заредите батерията му на 80% само за 1 час. Тя ви гарантира, че ще го използвате свободно и комфортно, независимо къде се намирате. Освен това батерията му издържа до 41 часа нон-стоп работа, което ви осигурява ненадминат комфорт и удобство. Този лаптоп разполага с висококачествен процесор и отлична памет, които го правят мощно и ефективно средство за справяне с всяка задача. Този лаптоп ви гарантира, че няма да правите никакви компромиси с качеството на работния си процес и че няма да има никакви бариери пред успеха ви. Освен това, благодарение на Dell Mobile Connect може да свържете вашия iOS или Android смартфон към лаптопа си. Така двете устройства ще са свързани директно и сигурно, а вие ще работите по-бързо и ефективно.
Спецификации:
15.6" (39.62 cm) Full HD WVA Anti-Glare Display (1920 x 1080)
Radeon™ RX Vega 10 Graphics
HD cam
AMD Ryzen™ 7 3700U 2.3/4.0GHz
8GB (1x8GB) DDR4 2400MHz, up to 16GB, Two SODIMM
512GB PCIe NVMe
SD Card Reader
LAN 10/100/1000 Mbps
Wi-Fi 802.11ac 1x1 WiFi
Bluetooth
HDMI
2x USB 3.2 Gen1 Type-A
1x USB 2.0 Type-A
1x Headset jack, Realtek ALC3204, Two Speakers
One Wedge shaped lock slot
3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), 65W AC Adapter
Backlit Keyboard.
Ubuntu Linux 20.04
35.9 x 23.6 x 1.8 cm
1.70 kg
Виж още Лаптопи Dell
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Vega 10 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 3700U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.0 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 23.5 x 1.79 cm |
| Модел: | DELL Vostro |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Dell 14 Plus
- Dell 14 Plus 2-in-1
- Dell 14 Premium
- Dell 15
- Dell 16
- Dell 16 Plus
- Dell 16 Premium
- Dell Alienware
- Dell Latitude
- Dell Pro
- Dell Pro 13 Premium
- Dell Pro 14
- Dell Pro 14 Plus
- Dell Pro 14 Premium
- Dell Pro 15 Essential
- Dell Pro 16
- Dell Pro 16 Plus
- Dell Pro Max 14
- Dell Pro Max 16
- Dell Pro Max 16 Plus
- Dell Vostro
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
228.24 €
/446.41 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
683.77 €
/1337.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Chromebook Spin 512 (NX.AUDEX.003)(сребрист), двуядрен Gemini Lake Intel Celeron N4020 1.1/2.8GHz, 12.0" (30.48 cm) HD+ IPS Display, 4GB DDR4, 64GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Chrome OS211.73 €
/414.11 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00F1BM)(сив), четириядрен Intel N100 3.4 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 8GB LPDDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1, No OS334.17 €
/653.57 лв













































































































