Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-AS500-BKNLMP-G |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 LGA 1151 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1150 LGA 1366 LGA 2066 LGA 2011-3 LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 AM3+ AM3 AM2+ AM2 FM2+ FM2 FM1 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 140 x 140 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Да Addressable |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1200 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 141.62 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 29 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.14 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 142 x 102 x 164 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Heatpipes : 6 mm x 5 pcs Slim profile for maximum RAM height compatibility. High-performance TF140S PWM fan included. A-RGB LED controller included - possbile to install on non-aRGB Motherboards |
| ТЕГЛО | 1198 g |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители DeepCool
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
29.93 €
/58.53 лв
-
14.39 €
/28.14 лв
-
15.55 €
/30.42 лв
-
25.38 €
/49.65 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
35.10 €
/68.66 лв
-
17.12 €
/33.48 лв
-
247.83 €
/484.71 лв
-
17.29 €
/33.81 лв
-
47.29 €
/92.49 лв
-
17.64 €
/34.50 лв
-
38.60 €
/75.49 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
138.45 €
/270.79 лв
-
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
4.46 €
/8.72 лв
-
24.30 €
/47.52 лв
-
7.19 €
/14.06 лв
-
21.79 €
/42.62 лв
-
33.05 €
/64.64 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
7.63 €
/14.92 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
10.96 €
/21.43 лв
-
30.91 €
/60.46 лв
-
142.54 €
/278.78 лв
-
48.79 €
/95.43 лв
-
5.76 €
/11.26 лв
-
102.67 €
/200.81 лв
-
4.17 €
/8.16 лв
-
7.44 €
/14.55 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
4.17 €
/8.16 лв
-
5.02 €
/9.83 лв
-
142.54 €
/278.78 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
15.55 €
/30.42 лв
-
9.31 €
/18.22 лв
-
9.31 €
/18.22 лв
-
142.54 €
/278.78 лв
-
29.93 €
/58.53 лв
-
89.44 €
/174.92 лв
-
102.67 €
/200.81 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
19.23 €
/37.61 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
17.64 €
/34.50 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
31.22 €
/61.06 лв
-
171.27 €
/334.98 лв
-
273.99 €
/535.88 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
26.60 €
/52.02 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
23.11 €
/45.19 лв
-
34.56 €
/67.59 лв
-
32.89 €
/64.32 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
61.34 €
/119.97 лв
63.29 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
111.64 €
/218.36 лв
114.57 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
19.60 €
/38.33 лв
20.33 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
50.54 €
/98.84 лв
51.44 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
8.80 €
/17.21 лв
9.62 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 €
Водно охлаждане за процесор Arctic Liquid Freezer III Pro 240 Black, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700 & AMD AM5/AM465.97 €
/129.03 лв
Водно охлаждане за процесор CoolerMaster MasterLiquid Core II 240 Black, съвместимост със сокети LGA 1851/1700/1200/115x & AMD AM5/AM465.87 €
/128.83 лв
Охлаждане за процесор Noctua NH-L12S, нископрофилно, съвместимо с Intel LGA 1700/1200/115X/2066/2011-0/2011-3 AMD AM5/AM466.04 €
/129.17 лв











































































































