



Intel
LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155
AMD
sTRX4/sTR4/AM5/AM4
| Net Weight | 1856 g |
| Radiator Dimensions | 402×120×27 mm |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm |
| Pump Dimensions | 94×80×68 mm |
| Pump Speed | 3100 RPM±10% |
| Pump Noise | 19 dB(A) |
| Pump Connector | 3-pin |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.38 A |
| Pump Power Consumption | 4.56 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm |
| Fan Speed | 500~2250 RPM±10% |
| Fan Airflow | 85.85 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.27 mmAq |
| Fan Noise | ≤32.9 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.22 A |
| Fan Power Consumption | 2.64 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 3.15 W(PUMP) |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители DeepCool
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
9.55 €
/18.68 лв
120.00 € лв -
88.98 €
/174.02 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
81.83 €
/160.06 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
26.93 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
5.04 €
/9.85 лв
120.00 € лв -
14.82 €
/28.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.85 лв
120.00 € лв -
26.86 €
/52.54 лв
120.00 € лв -
5.07 €
/9.92 лв
120.00 € лв -
20.95 €
/40.98 лв
120.00 € лв -
87.58 €
/171.29 лв
120.00 € лв -
5.80 €
/11.34 лв
120.00 € лв -
20.39 €
/39.88 лв
120.00 € лв -
247.83 €
/484.71 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
4.88 €
/9.55 лв
120.00 € лв -
31.38 €
/61.38 лв
120.00 € лв -
20.43 €
/39.95 лв
120.00 € лв -
18.31 €
/35.82 лв
120.00 € лв -
45.47 €
/88.94 лв
120.00 € лв -
5.71 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
19.29 €
/37.72 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
36.32 €
/71.04 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
35.96 €
/70.34 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв -
150.45 €
/294.25 лв
120.00 € лв -
108.41 €
/212.03 лв
120.00 € лв
-
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв
-
67.63 €
/132.28 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв
Водно охлаждане за процесор Arctic Liquid Freezer III Pro 420 A-RGB Black, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700 & AMD AM5/AM4118.36 €
/231.50 лв
Охлаждане за процесор Noctua NH-D15 chromax.black, съвместим с Intel LGA 1700/1200/115X/2066/2011-0/2011-3 & AMD AM5/AM4116.85 €
/228.54 лв
Водно охлаждане за процесор DeepCool LQ360 ULTRA ARGB, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115x & AMD AM5/AM4119.57 €
/233.85 лв






















































































