




| Net Weight | 1238 g |
| Radiator Dimensions | 282×120×27 mm |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 415 mm |
| Pump Dimensions | 91×80×52 mm |
| Pump Speed | 2400 RPM±10% |
| Pump Noise | 17.8 dB(A) |
| Pump Connector | 3-pin |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.27 A |
| Pump Power Consumption | 3.24 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm |
| Fan Speed | 500~2250RPM±10% |
| Fan Airflow | 85.85 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.27 mmAq |
| Fan Noise | ≤32.9 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.31A |
| Fan Power Consumption | 3.72 W |
| LED Type | Marrs Green LED |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители DeepCool
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.80 €
/11.34 лв
120.00 € лв -
20.39 €
/39.88 лв
120.00 € лв -
247.83 €
/484.71 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
4.88 €
/9.55 лв
120.00 € лв -
31.54 €
/61.69 лв
120.00 € лв -
20.54 €
/40.17 лв
120.00 € лв -
18.31 €
/35.82 лв
120.00 € лв -
45.03 €
/88.08 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
19.38 €
/37.91 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
92.38 €
/180.69 лв
120.00 € лв -
36.32 €
/71.04 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
35.96 €
/70.34 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв -
150.45 €
/294.25 лв
120.00 € лв -
108.41 €
/212.03 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
15.07 €
/29.48 лв
120.00 € лв -
10.22 €
/20.00 лв
120.00 € лв -
102.35 €
/200.18 лв
120.00 € лв -
11.64 €
/22.77 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
5.72 €
/11.18 лв
120.00 € лв -
4.88 €
/9.55 лв
120.00 € лв -
87.86 €
/171.84 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.52 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
102.57 €
/200.62 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
62.41 €
/122.06 лв
120.00 € лв
-
92.38 €
/180.69 лв
120.00 € лв -
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
94.13 €
/184.10 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
12.73 €
/24.89 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв
-
67.99 €
/132.98 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
12.73 €
/24.89 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
94.13 €
/184.10 лв
120.00 € лв
Охлаждане за процесор Xigmatek AK6 Dual Digital, съвместимост със сокети Intel LGA 1700/1200/115x & AMD AM5/AM441.42 €
/81.02 лв
Охлаждане за процесор Arctic Freezer 36 A-RGB White, съвместимост със сокети Intel LGA1851/1700 & AMD AM5/AM441.38 €
/80.93 лв
Охлаждане за процесор A-Data XPG Maestro Plus 42SA, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115x & AMD AM5/AM4/AM342.00 €
/82.15 лв





























































































