IP камера от серията Entry с ефективен алгоритъм за компресиране на изображението H.265 / H.264, осигуряващ плавно предаване на изображението при максимална разделителна способност от 1080p.
Възможност за захранване PoE, съгласно със стандарт 802.3af прави устройството още по-универсално и лесно за инсталиране.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | TCP/IP |
| Матрица: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 2.1 Mpx |
| Система за сканиране: | Прогресивен |
| Резолюция: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Обектив: | 2.8 mm |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Обхват на IR осветителя: | 30 m |
| Интерфейс RS-485: | Не |
| Гнездо на карта памет: | Не |
| Метод за компресия на образа: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Алармени Входове / Изходи: | Не |
| Аудио: | Не |
| Скорост на трансмисията на главния поток: | 25 кадри/сек (fps) @ 1080p |
| Мрежов интерфейс: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Мрежови протоколи: | HTTP, HTTPS, IPv4, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| WEB Server: | Вграден |
| Макс. брой on-line потребители: | 20 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Избрани функции: |
|
| Захранване: |
|
| Консумация на мощност: | < 5 W |
| Достъп от мобилен телефон: | Порт: 37777 или достъп чрез облака
|
| IP адрес по подразбиране: | 192.168.1.108 |
| Потребителско име по подразбиране / парола на администратора: | admin / - Паролата на администратора трябва да бъде зададена при първото стартиране |
| Портове за достъп чрез интернет: | 80, 37777 |
| Портове за достъп чрез приложение на PC: | 37777 |
| Порт за достъп чрез мобилно приложение: | 37777 |
| Порт ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Основен поток rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Спомагателен поток |
| Корпус: | Dome - Метална |
| Цвят: | Бял |
| Клас на защита: | IP67 |
| Вандалоустойчива: | IK10 |
| Работна температура: | -40 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.34 kg |
| Размери: | Ø 110 x 81 mm |
| Поддържани езици: | английски, испански, руски |
| Производител / Марка: | DAHUA |
Виж още Цифрови IP камери Dahua
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | FullHD |
| Аудио: | Няма |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
56.12 €
/109.76 лв
120.00 € лв -
46.79 €
/91.51 лв
120.00 € лв -
63.44 €
/124.07 лв
120.00 € лв -
57.95 €
/113.33 лв
120.00 € лв -
35.02 €
/68.49 лв
120.00 € лв -
110.06 €
/215.25 лв
120.00 € лв -
48.34 €
/94.55 лв
120.00 € лв -
28.57 €
/55.88 лв
120.00 € лв -
50.86 €
/99.47 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
136.28 €
/266.55 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
81.72 €
/159.83 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
79.42 €
/155.34 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
103.46 €
/202.34 лв
120.00 € лв -
110.06 €
/215.25 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
70.63 €
/138.14 лв
120.00 € лв -
113.14 €
/221.29 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
33.14 €
/64.82 лв
120.00 € лв -
28.57 €
/55.88 лв
120.00 € лв -
78.86 €
/154.23 лв
120.00 € лв -
25.06 €
/49.02 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
196.57 €
/384.46 лв
120.00 € лв -
70.00 €
/136.92 лв
120.00 € лв -
65.25 €
/127.61 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
25.47 €
/49.82 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв
-
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
46.79 €
/91.51 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
43.45 €
/84.99 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
65.92 €
/128.93 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
398.51 €
/779.42 лв
120.00 € лв -
56.73 €
/110.96 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
133.80 €
/261.70 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
34.25 €
/66.99 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
250.53 €
/489.99 лв
120.00 € лв -
115.04 €
/224.99 лв
120.00 € лв -
198.49 €
/388.22 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
17.49 €
/34.21 лв
120.00 € лв -
178.36 €
/348.85 лв
120.00 € лв -
382.28 €
/747.67 лв
120.00 € лв -
81.19 €
/158.80 лв
120.00 € лв -
265.29 €
/518.87 лв
120.00 € лв
-
36.57 €
/71.53 лв
120.00 € лв -
366.06 €
/715.96 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
65.25 €
/127.61 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
77.50 €
/151.58 лв
120.00 € лв -
65.25 €
/127.61 лв
120.00 € лв
IP камера RaySharp RS-CH728M4C-WA28PW, куполна камера за дома, 2Mpix(1920x1080@25fps), 2.8mm обектив, H.265/H.264, IR осветеност (до 10m), PoE, Wi-Fi, microSD слот, говорител и микрофон56.11 €
/109.75 лв
IP камера BL-2MSDF3.6S40PoE, насочена ("bullet") камера, (3Mpix(2048x1536@15fps)), 3.6mm фиксиран обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 40m), PoE, външна IP66, RJ-45, SD карта до 128GB56.24 €
/110.00 лв
IP камера Xiaomi Smart Camera C701, 8Mpix(3840x2160), H.265, Wi-Fi, Bluetooth, microSD слот до 256GB, микрофон и говорител55.95 €
/109.43 лв





































































