Мегапикселова камера с матрица 1/2.7" CMOS и интерфейс AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL.
Интерфейсът AHD / HD-CVI / HD-TVI позволява трансмисия на аналоговия видео сигнал посредством коаксиалния кабел с резолюция max. 8 Mpx (4K UHD). По време на трансмисията няма закъснения, и се запазва оригиналното, високо качество на изображението.
Камерата е с клас на защита IP67.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Матрица: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 5 Mpx |
| Резолюция: |
|
| Видео изход: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Обектив: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Отношение сигнал/шум (S/N): | > 65 dB |
| Обхват на IR осветителя: | 60 m |
| Регулиране на мощността на IR осветителя: | Автоматична |
| Аудио: | Вграден микрофон - само HD-CVI |
| Избрани функции: |
|
| Екранно OSD меню: | Да |
| Захранване: | 12 V DC / 820 mA |
| Консумация на мощност: | ≤ 9.8 W |
| Корпус: | Compact, Метална |
| Цвят: | Бял |
| Клас на защита: | IP67 |
| Работна температура: | -30 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.55 kg |
| Размери: | 210 x 90 x 90 mm |
Виж още Аналогови и хибридни Dahua
Виж всички Аналогови и хибридни в категорията
Техническа спецификация
Инструкция за употреба
Декларация за съответствие
Моят нов шаблон
Ценова листа – ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ
DH-HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A_Datasheet_20191012
DH-HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A_Installation_20180817
DH-HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A_Datasheet_20191012
DH-HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A_Installation_20180817
DH-HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A_Demension_20180817
DH-HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A_Demension_20180817
Ценова листа – Видеонаблюдение (Интерактивна)
| Вид: | Насочени /Булет/ камери |
|---|---|
| Резолюция: | 4.0 - 5.9MP |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.88 €
/38.89 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
95.52 €
/186.81 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
60.22 €
/117.77 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
72.34 €
/141.49 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
68.66 €
/134.29 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
61.80 €
/120.86 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
85.98 €
/168.16 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
43.35 €
/84.78 лв
-
56.42 €
/110.36 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
95.52 €
/186.81 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
178.36 €
/348.85 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
31.01 €
/60.66 лв
-
155.60 €
/304.34 лв
-
58.48 €
/114.37 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
253.69 €
/496.18 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
140.56 €
/274.90 лв
150.09 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
73.71 €
/144.17 лв
83.43 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
152.07 €
/297.43 лв
171.43 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
125.91 €
/246.26 лв
145.14 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
224.05 €
/438.21 лв
274.29 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 €
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1549X-A-PRO-0280B-DIP, насочена "bullet" камера, 5MPix(2880x1620@25fps), 2.8mm обектив, IR осветление (до 50m), външна IP67, вграден микрофон101.71 €
/198.94 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1549X-A-PRO-0360B-DIP, насочена "bullet" камера, 5MPix(2880x1620@25fps), 3.6mm обектив, IR осветление (до 50m), външна IP67, вграден микрофон101.71 €
/198.94 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW2501TU-A-0360B-S2, насочена "bullet" камера, 5 MPix (2650x1920@25FPS), 3.6mm обектив, IR осветление (до 80m), външна, IP67 защита102.86 €
/201.17 лв






































































































