Dahua HAC-HDW1231T-Z-A-2712
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Матрица: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 2.1 Mpx |
| Резолюция: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Обектив: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Обхват на IR осветителя: | 60 m |
| Съвместна работа с IR осветител: | ICR - Механичен IR филтър |
| Регулиране на мощността на IR осветителя: | Автоматична |
| Видео изход: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS - 1 Vpp / 75 Ω |
| Аудио: | Вграден микрофон - Аудио поддръжка чрез коаксиален кабел - само HD-CVI |
| Избрани функции: |
|
| Екранно OSD меню: | OSD меню достъпно чрез рекордер DAHUA |
| Захранване: | 12 V DC / 690 mA |
| Консумация на мощност: | ≤ 8.2 W |
| Корпус: | Dome, Алуминий |
| Цвят: | Бял |
| Вандалоустойчива: | Не |
| Клас на защита: | IP67 |
| Работна температура: | -30 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.59 kg |
| Размери: | Ø 122 x 104 mm |
Виж още Аналогови и хибридни Dahua
Виж всички Аналогови и хибридни в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | 2.0 - 3.9MP |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
53.99 €
/105.60 лв
-
57.14 €
/111.76 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
68.24 €
/133.47 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
77.89 €
/152.33 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
94.52 €
/184.86 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
199.23 €
/389.65 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
45.36 €
/88.71 лв
-
56.29 €
/110.10 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
44.50 €
/87.03 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
71.89 €
/140.60 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
75.99 €
/148.62 лв
77.71 € -
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
60.39 €
/118.10 лв
66.98 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 € -
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
40.95 €
/80.08 лв
43.28 € -
75.99 €
/148.62 лв
77.71 € -
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 € -
82.33 €
/161.03 лв
103.13 €
HDCVI камера Dahua HAC-HDW2249T-A-NI-0360B, куполна камера, 2.1 MPix (1920x1080@25FPS), 3.6mm обектив, IR осветление (до 30m), външна, IP67 защита83.55 €
/163.42 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1509TLM-A-LED-036, насочена "bullet" камера, 5 Mpix(2592x1944@20fps), 3.6mm обектив, IR осветеност (до 40м), външна IP6783.43 €
/163.17 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1239TM-IL-A-0360B-S2, насочена "bullet" камера, 2MP (1920x1080@25FPS), 3.6mm, IR осветление (до 40m), IP6783.43 €
/163.17 лв




















































































