The mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera lets you automatically pan, tilt, and track to see more of what’s happening in your home – even as it occurs.
- Auto Motion Tracking – Automatically pan to follow moving entities so they're never out of sight
- 360° View – All-round views of your room, all the time
- Smart Home Compatible – Works with mydlink Smart Home devices, Amazon Alexa, the Google Assistant and IFTTT
- Panorama View Angle Selection – See the camera’s range of view and tap to jump to a specific area
- HD Clarity – 720p HD quality video
- Sound & Motion Detection – Stay on top of things with alert notifications and automatic video clip recordings
- Day & Night – See up to 5 meters in the dark for peace of mind, even when the sun goes down
- Two-Way Audio – Built-in microphone and speaker
- Mounting Kit – Flexible installation on a ceiling or shelf
Specifications
| Product Description | HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera |
|---|---|
| Video Compression | H.264 |
| Max. Resolution | 1 Megapixel (HD) |
| Max. Frame | 1280x720 @ 30 fps |
| Day & Night- IR LED (Illumination Range) | 5 Meters |
| Focal Length | 2.55mm |
| Aperture (F no. ) | F2.2 |
| Angle of View (Horizontal / Vertical) | (H) 96° (V) 53° (D) 120° |
| Audio | Two-Way |
| Network Connectivity | Wireless |
| Wireless IEEE Standard | 802.11b/g/n |
| Storage Card Slot | Yes |
| Power Input | 5 V DC 1.2 A (Micro-USB) |
| Max. Power Consumption | 5W |
| Operating Temperature | 0 to 40 °C (32 to 104 °F) |
| Dimension (W x D x H) | 88 x 88 x 128.5 mm |
| Net Weight | 340 g |
| Indoor / Outdoor | Indoor |
| Mechanical PTZ | Yes |
| Digital PTZ (ePTZ) | Yes |
| Digital Zoom | Yes |
| Pan Range | +170° to - 170° (340°) |
| Tilt Range | -10° to +95° (105°) |
Виж още Цифрови IP камери D-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Резолюция: | HD |
|---|---|
| Аудио: | Няма |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Не |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
70.84 €
/138.55 лв
120.00 € лв -
66.86 €
/130.76 лв
120.00 € лв -
103.46 €
/202.34 лв
120.00 € лв -
125.97 €
/246.38 лв
120.00 € лв -
64.17 €
/125.50 лв
120.00 € лв -
49.32 €
/96.46 лв
120.00 € лв -
63.44 €
/124.07 лв
120.00 € лв -
57.95 €
/113.33 лв
120.00 € лв -
43.35 €
/84.78 лв
120.00 € лв -
110.06 €
/215.25 лв
120.00 € лв -
48.34 €
/94.55 лв
120.00 € лв -
28.57 €
/55.88 лв
120.00 € лв -
46.26 €
/90.48 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
136.28 €
/266.55 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
81.72 €
/159.83 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
79.42 €
/155.34 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
103.46 €
/202.34 лв
120.00 € лв -
110.06 €
/215.25 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
70.63 €
/138.14 лв
120.00 € лв -
113.14 €
/221.29 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
33.14 €
/64.82 лв
120.00 € лв -
28.57 €
/55.88 лв
120.00 € лв -
78.86 €
/154.23 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
225.14 €
/440.34 лв
120.00 € лв -
70.00 €
/136.92 лв
120.00 € лв
-
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
24.03 €
/46.99 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
43.45 €
/84.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
398.51 €
/779.42 лв
120.00 € лв -
65.92 €
/128.93 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
198.49 €
/388.22 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
56.73 €
/110.96 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
250.53 €
/489.99 лв
120.00 € лв -
115.04 €
/224.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
133.80 €
/261.70 лв
120.00 € лв -
34.25 €
/66.99 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
17.49 €
/34.21 лв
120.00 € лв -
178.36 €
/348.85 лв
120.00 € лв -
81.19 €
/158.80 лв
120.00 € лв -
265.29 €
/518.87 лв
120.00 € лв -
382.28 €
/747.67 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв
-
235.78 €
/461.14 лв
120.00 € лв -
46.26 €
/90.48 лв
120.00 € лв -
65.97 €
/129.02 лв
120.00 € лв -
36.57 €
/71.53 лв
120.00 € лв -
366.06 €
/715.96 лв
120.00 € лв -
65.25 €
/127.61 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
71.81 €
/140.45 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
77.50 €
/151.58 лв
120.00 € лв -
65.25 €
/127.61 лв
120.00 € лв
IP камера Mercusys MC210, куполна Pan/Tilt камера, 3Mpix(2304x1296@30fps), 4mm обектив, H.264, IR осветеност (до 12m), microSD слот до 512GB, Wi-Fi, микрофон и говорител17.49 €
/34.21 лв
IP камера Mercusys MC200, куполна Pan/Tilt камера, 2Mpix(1920x1080@30fps), 4mm обектив, H.264, IR осветеност (до 12m), microSD слот до 512GB, Wi-Fi, микрофон и говорител17.59 €
/34.40 лв
IP камера Tenda CP3, домашна PTZ камера, 2Mpix(1920x1080@50fps), 4mm обектив, Smart H.264, IR осветеност (12m), Wi-Fi, LAN, microSD до 128GB17.81 €
/34.83 лв


































































