Цифровата камера Levenhuk M1600 PLUS е най-добрият избор за взискателни потребители, които използват микроскопи в своите професионални дейности или за хоби. Камерата осигурява детайлни и ясни изображения (с максимална разделителна способност 4632x3488) за снимки и видеозаписи. Кадровата честота може да се настройва от потребителя в диапазона от 2 до 11 fps.
Камерата се свързва към компютър и се захранва чрез USB кабел. Професионалният софтуер Ви предоставя възможност за управление на камерата и оптимално задаване на настройките за снимане, така че те да удовлетворяват Вашите нужди, както и да обработвате изображения, за да постигнете максимално качество на изображението.
Софтуерът е съвместим с операционните системи Windows, Linux и macOS.
Налични системни езици за различните операционни системи:
- Windows: Руски, английски, немски, френски, полски, китайски, турски
- Linux и macOS: Английски
Камерата е съвместима с микроскопи от всички марки. Тя може да се монтира на окулярни тръби с диаметър 23,2 mm, 30 mm или 30,5 mm (в комплекта са включени всички необходими адаптери). Освен да прави записи, уредът Ви предоставя възможност да предавате на живо изображения и видеоматериали.
Повече информация за съвместимостта на цифровите камери и микроскопите на Levenhuk.
Комплектът включва:
- Цифрова камера за микроскоп
- Адаптер (23,2 mm)
- 2 адаптера за микроскопи с различни диаметри на тръбата (23,2–30 mm и 23,2–30,5 mm)
- USB кабел
- Инсталационен CD с драйвери и софтуер за обработка на изображения
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Levenhuk, Inc., USA |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555017082 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 17x15x6 cm |
| Транспортно тегло | 0.51 kg |
| Сензор | CMOS |
| Мегапиксела | 16 |
| Максимална разделителна способност, пиксели | 4632x3488 |
| Размер на сензора | 1/2,33" |
| Размер на пиксела, μm | 1.335x1.335 |
| Време за експозиция | 0,2 ms – 2000 ms |
| Видеозапис | yes |
| Честота на кадрите, fps при разделителна способност | 2 при 4632x3488, 8 при 2320x1740, 11 при 1536x1160 |
| Активен диапазон, dB | 67.3 |
| Място на монтаж | тръба на окуляр с диаметър 23,2 mm вместо същински окуляр |
| Формат на изображението | *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif |
| Видео формат | изход: *.wmv, *.avi, *.h264 (Windows 8 и по-нова), *h265 (Windows 10 и по-нова) |
| Спектрален диапазон, nm | 380–650 (вграден инфрачервен филтър) |
| Тип на затвора | ERS (електронен преместващ се затвор) |
| Баланс на бялото | ръчно, автоматично |
| Контрол на експозицията | ръчно, автоматично |
| Характеристики на софтуера | размер на изображението, яркост, време за експозиция |
| Изход | USB 2.0, 480 Mbps |
| Изисквания към системата | Windows 8/10/11 (32-битов и 64-битов), Mac OS X, Linux, до 2,8 GHz Intel Core 2 или по-мощен, най-малко 2 GB RAM, порт USB 2.0, CD-ROM |
| Софтуер | Levenhuk, USB 2.0 |
| Тяло | метален |
| Захранване | USB кабел 2.0 |
| Диапазон на работната температура, °C | -10 — 50 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
4.21 €
/8.24 лв
120.00 € лв -
52.90 €
/103.46 лв
120.00 € лв -
13.74 €
/26.87 лв
120.00 € лв -
18.91 €
/36.99 лв
120.00 € лв -
80.49 €
/157.43 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
5.08 €
/9.94 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
50.00 €
/97.80 лв
120.00 € лв -
59.98 €
/117.31 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
52.29 €
/102.26 лв
120.00 € лв -
7.62 €
/14.89 лв
120.00 € лв -
46.00 €
/89.97 лв
120.00 € лв -
50.55 €
/98.87 лв
120.00 € лв -
63.98 €
/125.14 лв
120.00 € лв -
33.19 €
/64.91 лв
120.00 € лв -
79.26 €
/155.01 лв
120.00 € лв -
76.10 €
/148.83 лв
120.00 € лв -
39.90 €
/78.04 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
142.63 €
/278.96 лв
120.00 € лв -
23.26 €
/45.50 лв
120.00 € лв -
397.30 €
/777.06 лв
120.00 € лв -
199.27 €
/389.74 лв
120.00 € лв -
653.70 €
/1278.53 лв
120.00 € лв -
1070.37 €
/2093.47 лв
120.00 € лв -
507.52 €
/992.62 лв
120.00 € лв -
11.40 €
/22.29 лв
120.00 € лв -
17.75 €
/34.71 лв
120.00 € лв -
37.57 €
/73.48 лв
120.00 € лв -
165.68 €
/324.05 лв
120.00 € лв -
70.46 €
/137.81 лв
120.00 € лв -
110.43 €
/215.99 лв
120.00 € лв -
46.76 €
/91.46 лв
120.00 € лв -
45.76 €
/89.51 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв
-
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв
-
11.95 €
/23.37 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
6.69 €
/13.08 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
1219.92 €
/2385.96 лв
120.00 € лв -
71.64 €
/140.12 лв
120.00 € лв -
42.61 €
/83.33 лв
120.00 € лв -
328.99 €
/643.45 лв
120.00 € лв -
86.30 €
/168.79 лв
120.00 € лв -
33.20 €
/64.94 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
24.98 €
/48.86 лв
120.00 € лв -
609.82 €
/1192.71 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
34.44 €
/67.36 лв
120.00 € лв -
40.16 €
/78.55 лв
120.00 € лв -
218.90 €
/428.14 лв
120.00 € лв -
14.39 €
/28.14 лв
120.00 € лв -
347.87 €
/680.37 лв
120.00 € лв -
38.89 €
/76.06 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
11.62 €
/22.73 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
14.59 €
/28.54 лв
120.00 € лв -
41.60 €
/81.35 лв
120.00 € лв -
56.98 €
/111.44 лв
120.00 € лв -
127.76 €
/249.88 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
54.10 €
/105.81 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.69 лв
120.00 € лв -
Телевизор Xiaomi L32MB-FAEU, 32" (81.28cm) HD Smart TV, DVB-T2/C/S2, Bluetooth, LAN, 2x HDMI, 1x USB
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
19.00 €
/37.15 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
63.92 €
/125.01 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.89 лв
120.00 € лв -
278.32 €
/544.34 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
374.78 €
/733.01 лв
120.00 € лв -
109.89 €
/214.93 лв
120.00 € лв





















































































































