Brother MFC-L6915DN

Характеристики
| Технология на печат | Лазерен |
| Цветен обхват | Черно/Бял |
| Капацитет на медията | 520 sheets |
| Детайли за медията | Input tray - 520 sheets - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 163 g/m² ADF - 80 sheets size: 105 x 147.3 mm - 215.9 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 105 g/m² Bypass tray - 100 sheets - 215.9 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 230 g/m² Output tray - 260 sheets |
| Размер на медията | A4/Legal |
| Вид на медията | Plain paper
|
| Двустранно копиране | Автоматично |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Двустранно сканиране | Автоматично |
| Капацитет на автоматично подаващо устройство | 80 sheets |
| Bypass feeder capacity | 100 sheets |
| Резолюция при копиране | Up to 1200 x 600 dpi |
| Функции за копиране | Sort, Stack |
| Размери | 49.5 cm x 49.5 cm x 51.8 cm |
| Характеристики на дисплея | Touch screen |
| Размери на пликове | International C5 (162 x 229 mm), International DL (110 x 220 mm), Monarch (98.4 x 190.5 mm), Com-10 (105 x 241 mm) |
| Съвместимост с факс | Super G3 |
| Система за компресиране на факс данни | MH, MR, MMR, JBIG |
| Функции на факса | Automatic redialing |
| Fax reception memory capacity | Up to 500 pages |
| Скорост на факса | 33.6 Kbps |
| Факс бързо набиране | 300 station(s) |
| Капацитет на паметта за предаване на факс | Up to 500 pages |
| Факс вид | Plain paper |
| Време за излизане на първо копие (черно-бяло) | 8.7 sec |
| Време за първо разпечатване (черно-бяло) | 6.7 sec |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B 1 x Gigabit LAN - RJ-45 2 x USB 2.0 host - 4 pin USB Type A |
| Максимално увеличение на документа | 400% |
| Максимално намаляване на документи | 25% |
| Брой копия | 999 |
| Капацитет на изходните тави | 250 sheets |
| PC Faxing | |
| Консумация на енергия в работен режим | 710 Watt |
| Консумация на енергия в режим на сън | 6.7 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 31 Watt |
| Резолюция на принтиране | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на печат | Up to 50 ppm |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24-bit |
| Дълбочина на сивото при сканиране | 8-bit |
| Резолюция на сканиране | 1200 x 1200 dpi |
| Протоколи за сигурност | Wi-Fi Direct
|
| Подробности за скоростта | Printing: up to 52 ppm (Letter A) - B/W (ISO/IEC 24734) Printing: up to 50 ppm (A4) - B/W (ISO/IEC 24734) Printing: up to 24 spm (Letter A) - B/W duplex Printing: up to 24 spm (A4) - B/W duplex |
| Стандартна памет | 2 GB |
| Поддържано тегло на медията | 60 g/m² - 230 g/m² |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Монохромен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 41 до 50 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
178.99 €
/350.08 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
155.25 €
/303.64 лв
-
212.24 €
/415.10 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
363.66 €
/711.26 лв
-
113.42 €
/221.83 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
288.16 €
/563.59 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
256.53 €
/501.72 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
139.68 €
/273.20 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
465.32 €
/910.09 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
191.63 €
/374.80 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
231.83 €
/453.43 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
88.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
358.99 €
/702.12 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
54.97 €
/107.51 лв
60.01 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
1539.36 €
/3010.73 лв
1581.16 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
201.60 €
/394.29 лв
206.51 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
595.86 €
/1165.41 лв
609.35 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
85.99 €
/168.18 лв
88.99 €
Мултифункционално лазерно устройство Ricoh M C2000, цветен принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 20 стр/мин, LAN, USB, A31466.29 €
/2867.82 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Epson EcoTank ET-15000, цветен принтер/копир/скенер/факс, 1200x4800dpi, 17 стр./мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4, A61413.65 €
/2764.86 лв
Мултифункционално лазерно устройство Lexmark MX532adwe, монохромен принтер/копир/скенер/факс, 1200 x 1200 dpi, 44 стр/мин., Wi-Fi, LAN, USB, A41324.15 €
/2589.82 лв





























































































